نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر شده یکبار در یک ارسال

Post از کار انداختن مرورگر توسط نرم افزار Ad block Pro 3.6

درود
    نرم افزار Ad block Pro 3.6 از پکیج 14 گردو
    1) بدون اینکه تنظیماتش تغییر داده بشه، بطور خودکار مرورگر IE را از کار میندازه و دیگه هیچ سایتی موقع برگشت به صفحات قبلی باز نمیشه. البته نه از همون ابتدا! پس از مدتی جستجو در صفحات وب، به یکباره این اتفاق میافته!
    2) ضمناً برای اینکه کادرهای تبلیغاتی کوچک مستطیلی که به شکل عمودی در گوشۀ سایتها و وبلاگها ظاهر میشن (معمولاً سمت چپ هستند) توسط این نرم افزار بسته بشه چه تنظیماتی باید صورت بگیره؟
    3) این نرم افزار چرا از باز شدن لینکهای تبلیغاتی که تؤامان با بعضی سایتها هنگام ورود باز میشه جلوگیری نمیکنه؟!

میانگین پست در روز
    1.38
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 3,589 بار در 1,970 ارسال

من خودم از Adblock Plus که به عنوان افزونه روی مرورگرها نصب می‌شه استفاده می‌کنم. اینکه چرا بعد از یک مدت دیگه نمی‌ذاره سایتی باز بشه رو نمی‌دونم چون تا به حال برای خودم پیش نیومده و کاربری هم چنین گزارشی نداده.

در مورد تبلیغات مستطیلی، با کلیک راست روی بخشی از اون کادر یک گزینه برای Adblock مشاهده می‌شه که می‌تونید با اعمال فیلتر اون رو ببندید. در نسخه‌ی دسکتاپی هم باید چنین باشه.

در مورد باز شدن صفحات هنگام لاگین یا کلیک روی بخشی از صفحه، بعضی از اون‌ها توسط این برنامه بلاک می‌شن و بعضی نه. معمولاً اون‌هایی که بلاک نمی‌شن به این خاطره که در صورت بلاک، عملیات لاگین به درستی انجام نمی‌پذیره.

در کل توصیه‌ی من به شما استفاده از هر مرورگری به جز IE و استفاده از افزونه‌ی این برنامه روی مرورگرها و افزودن لیست‌های بین‌المللی بلاک به برنامه است.

کاربر مقابل از MySQL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    0.04
    سیستم عامل
      Windows-7
    تشکرشده 36 بار در 17 ارسال

من بعد از 9 روز بعد از نصب این بلا سرم اومد و دیگه اون سایت هایی از این افزونه استفاده کردم باز نمی شوند.حالا چه کاری می تونم بکنم؟

میانگین پست در روز
    1.04
    تشکرشده 2,102 بار در 1,189 ارسال

اگر IE استفاده می کنید همونطور که shadow عزیز فرمودند از مرورگر دیگه ای استفاده کنید. کل صفحه باز نمیشه یا قسمتهایی از صفحه؟

میانگین پست در روز
    0.04
    سیستم عامل
      Windows-7
    تشکرشده 36 بار در 17 ارسال

کل صفحه باز نمی شود. در ضمن از افزونه آن در فایرفاکس استفاده می کنم. ولی ممنون خودم یک بار غیرفعالش کردم وارد سایت شدم و وقتی فعال شد اشکالی نداشت.