گردوی نوزدهم - تابستان 93 فروشگاه الکترونیکی گردو
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

موضوع: عدم وارد شدن به بخش sign in در سایت یاهو

میانگین پست در روز
    0.36
    تشکرشده 220 بار در 140 ارسال

پیش فرض عدم وارد شدن به بخش sign in در سایت یاهو

مدتی است که دقیقق نمی دانم چند ماه یا روز است وقتی با موزیلا فایر فاکس 3.6.5 کار می کنم و وارد سایت Yahoo! Canada میشوم وقتی می خواهم وارد بخش sign in شوم همیشه با این پیغام رو به رو می شوم:An error occurred during a connection to login.yahoo.com.

Can't connect securely because the SSL protocol has been disabled.

(Error code: ssl_error_ssl_disabled)

* The page you are trying to view can not be shown because the authenticity of the received data could not be verified.

* Please contact the web site owners to inform them of this problem. Alternatively, use the command found in the help menu to report this broken site.
    خواهش می کنم کامل توضیح دهید که چی کار کنم و به کدام قسمت ها از ویندوز و اینترنت بروم تا این مشکل را کامل حل کنم من یک کاربر آماتور هستم و خواهش میکنم مفاهیم ارسالی و توضیحات بسیار کامل و جامع باشد البته طبق نیم خط آخر پیام خطایی که در بالا نوشتم وارد قسمت help و بعد بخش report this broken site شدم اما نمی دانستم چی کار کنم و هرگز معنی بعضی از گزینه ها یا منو ها را نمدانستم و البته بعضی وقت ها وقتی Yahoo! Canada تایپ می کنم به جای وارد شدن به Yahoo! Canada واردwww.yahoomaktoob.com می شود و وقتی می خواهم وارد یاهو شوم بعضی وقت ها وارد نمی شود آیا مشکلی وجود دارد

میانگین پست در روز
    2.25
    سیستم عامل
      Windows-7
    تشکرشده 3,181 بار در 1,704 ارسال

چک کنید ببینید تاریخ ویندوزتان درست است؟ مثلاً امروز باید روز 10 ماه 7 سال 2011 باشد.
    چرا یاهو کانادا؟ آدرستان با CA تمام می شود؟ اگر نه چرا از https://Login.yahoo.com استفاده نمی کنید؟
    به مسیر زیر در مرورگر فایرفاکس بروید:
    Tools > Options > Advanced > Encryption
    در قسمت Protocol (همان بالای پنجره) آیا هر دو گزینه Use SSL 3.0 و Use TLS 1.0 تیک دارند؟ اگر ندارند تیک بزنید و OK کنید.
    مراحل بالا را به ترتیب انجام دهید. یعنی اگر مرحله اول جواب نداد به مرحله دوم بروید. نتیجه را اطلاع دهید.

2 کاربر مقابل از Shadow عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

میانگین پست در روز
    0.36

منظورتون از ca چیست؟ کامل توضیح دهید

میانگین پست در روز
    0.36

وقتی به اینترنت وصل شدم و وارد سایت گوگل شدم از همان جا https://Login.yahoo.com را وارد کردم پیغام خطایی مانند همانی که برایتان نوشتم داد بعد به مسیری که گقتید رفتم و هر دو گزینه رو تیک زدم بعد ابتدا خواستم وارد Yahoo! Canada شوم که این پیغام خطا را نشان داد و من هر چه F5 زدم صفحه نیامد :Server not found firefox cannot find the server at Yahoo! Canada. * Check the address for typing errors such as
    ww.example.com instead of
    IANA — Example domains

* If you are unable to load any pages, check your computer's network
    connection.

* If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
    that Firefox is permitted to access the Web.

تازه منظورتون از yahooکانادا چیست.من که چنین چیزی تایپ نکردم شاید به اشتباه در سوال مطرح کردم

میانگین پست در روز
    2.25
    سیستم عامل
      Windows-7
    تشکرشده 3,181 بار در 1,704 ارسال

شما اگر پست اولتون و آدرسی رو که برای لاگین گذاشتید نگاه کنید می بینید که نوشته Yahoo! Canada.
    دو حرف CA هم در انتهای آدرس های ایمیلی می آید که از طریق یاهو کانادا ساخته شده اند. مثال:
    Example_123@yahoo.ca
    یک واسطه شما رو به یاهو کانادا می فرسته و اینکه چرا با لاگین اونجا مشکل دارید نمی دونم. با اینترنت اکسپلورر هم این مشکل رو دارید؟

2 کاربر مقابل از Shadow عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

میانگین پست در روز
    0.36

چیزی که من همیشه تایپ می کنم یاهو کانادا نیست و آدرسی را که در اولین پست و دومی نوشتم اشتباه است

میانگین پست در روز
    1.74
    تشکرشده 2,446 بار در 1,344 ارسال

در تاپیک قبلی هم اشاره کردم که مشکل مربوط به اتصال از طریق ssl هست که نمی توانید از این طریق متصل شوید و تا وقتی هم که نتوانید امکان لاگین کردن نیست.
    احتمال زیاد مشکل از isp هست.اگر از dial-up استفاده میکنید از یک شرکت دیگر کارت بگیرید ببینید ایا درست می شود و یا خیر.

-
    از دادن پیغام شخصی به مدیران برای حل مشکلات نرم افزاری خودداری نمایید.سوالات خود را در انجمن مطرح نمایید.

- لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید و نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

میانگین پست در روز
    0.36

من با کارت های شبکه و افق روشن کار کردم و فقط در اینترنت اکسپلورر می شود وارد بخش sign in یاهو شد و بعد به ایمیل ها دسترسی پیدا کرد اما با موزیلا با هیچ کدام از کارت های شبکه و افق روشن نمی شود.

میانگین پست در روز
    1.74
    تشکرشده 2,446 بار در 1,344 ارسال

فقط مشکل با یاهو هست و یا با جیمیل و اینها هم مشکل دارید؟

به این مسیر بروید:
    option >> advanced >> Encryption و ببینید ssl 3.0 و tls 1.0 تیک خورده یا نه.

-
    از دادن پیغام شخصی به مدیران برای حل مشکلات نرم افزاری خودداری نمایید.سوالات خود را در انجمن مطرح نمایید.

- لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید و نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

میانگین پست در روز
    0.36

دو گزینه ای که گفتید تیک خورده اند اما در مورد جیمیل چون من جیمیل ندارم نمیدانم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین