پکیج گردو 20 فروشگاه الکترونیکی گردو
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: مشکل یاهو مسنجر

میانگین پست در روز
    0.00
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض مشکل یاهو مسنجر

سلام
    من دو تا مشکل دارم:
    1- توی یاهو مسنجر هرچیزی که تایپ میکنم نمیتونم ببینم ولی برای طرف مقابل نشون داده میشه, و همینطور برای پی ام هایی که از طرف مقابل برام میاد همینطوره. نشون داده نمیشه.
    یاهو مسنجر رو پاک کردم و دوباره ریختم و خیلی کارهای دیگه فقط ویندوز عوض نکردم!
    ویروس هم ندارم
    2- چطور میشه اینترنت اکسپلورر رو پاک کرد؟؟؟

میانگین پست در روز
    1.70
    تشکرشده 2,450 بار در 1,345 ارسال

1-در مورد یاهو نمیشه راه حل خاصی گفت.فلش پلیر جدید نصب کنید و نسخه یاهو را هم به آخرین نسخه تغییر دهید.
    2-ie جزیی از ویندوز است و امکان آنیستال کردنش نیست.

-
    از دادن پیغام شخصی به مدیران برای حل مشکلات نرم افزاری خودداری نمایید.سوالات خود را در انجمن مطرح نمایید.

- لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید و نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر شده یکبار در یک ارسال

این ترفند را اجرا کنید:
    بر روی منوی Start کلیک کنید و عبارت regedit را در run وارد نمایید.
    پس از باز شدن رجیستری ویندوز،* به مسیر زیر بروید:
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings\Zones
    اکنون دقت کنید بایستی در پوشه Zones، تعداد 5 پوشه از 0 تا 4 وجود داشته باشد (0، 1، 2، 3 و 4). در صورتی که هر پوشه‏ دیگری به جز این 5 پوشه وجود داشت،* بر روی آن راست کلیک کنید و Delete را انتخاب کنید و پوشه اضافی را حذف کنید.
    پس از این کار یک‏بار سیستم را از نو راه‏اندازی کنید.

کاربر مقابل از babaksaran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    1.70
    تشکرشده 2,450 بار در 1,345 ارسال

این روش را هم امتحان کنید:
    در منوی Run ویندوز XP و در یا در قسمت Search ویندوز 7 و یا ویستا در استارتا منو دو دستور زیر را بزنید:

regsvr32 jscript.dll
    regsvr32 vbscript.dll

-
    از دادن پیغام شخصی به مدیران برای حل مشکلات نرم افزاری خودداری نمایید.سوالات خود را در انجمن مطرح نمایید.

- لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید و نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

میانگین پست در روز
    0.00
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

دوستان عزيز من خواهشاً هر روشي رو كه ميگين خودتون تست كرده باشين بعد اين دو روش هيچ كدوم راه حل نيست.
    اگر كسي ميدونه بايد چيكار كرد لطفاً بگه

میانگین پست در روز
    2.22
    سیستم عامل
      Windows-7
    تشکرشده 3,209 بار در 1,724 ارسال

شما خواسته بودید که روش رو خودمون تست کرده باشیم. مدتی پیش من این مشکل رو داشتم و با جستجو توی اینترنت تونستم به برنامه ای به اسم Yahoo Messenger Tweaker برسم. خوشبختانه حالا دیگه لینک دانلودش توی سایت ها ایرانی هم هست. می تونید برنامه رو از این لینک دانلود کنید. حجم این فایل 2.88مگابایت هستش.
    بعد از دانلود و Extract کردن فایل (نیازی به نصب ندارد) اون رو اجرا کنید. پنجره ای به شکل زیر را خواهید دید:

گزینه Fix (Can not see what I type) و Restart Yahoo Messenger رو تیک بزنید و روی دکمه Apply کلیک کنید. یاهو مسنجرتون ری استارت میشه. همین!
    مشکل من با این کار حل شد و هنوزم که گاهی این مساله برام پیش میاد از همین روش استفاده می کنم. امیدوارم برای شما هم کارساز باشه و لطفاً نتیجه رو اطلاع بدید که اگر کارساز بود برای پیگیری کاربران بعدی موثر باشه و اگر نبود کاربران محترم دیگه روش هاشون رو اعلام کنند.

2 کاربر مقابل از Shadow عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر شده یکبار در یک ارسال

سلام ممنون از راهنمایی شما لطفا نام سایت رو ذکر کنیدتا بتونیم yahoo massenger tweaker رو دانلود کنیم. ممنون
    من هم مشکل mr.crazy رو دارم بازم ممنون

کاربر مقابل از shohrem عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    2.22
    سیستم عامل
      Windows-7
    تشکرشده 3,209 بار در 1,724 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط shohrem نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنمایی شما لطفا نام سایت رو ذکر کنیدتا بتونیم yahoo massenger tweaker رو دانلود کنیم. ممنون
    من هم مشکل mr.crazy رو دارم بازم ممنون
    لینک را آپدیت کردم. می توانید از رپیدشیر دانلود کنید.

2 کاربر مقابل از Shadow عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

میانگین پست در روز
    0.52
    تشکرشده 121 بار در 73 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadow نمایش پست ها
    برنامه ای به اسم Yahoo Messenger Tweaker....... می تونید برنامه رو از این لینک دانلود کنید. حجم این فایل 2.88مگابایت هستش.
    بعد از دانلود و Extract کردن فایل (نیازی به نصب ندارد) اون رو اجرا کنید. پنجره ای به شکل زیر را خواهید دید:

.......................
    این برنامه ی Yahoo Messenger Tweaker با همون نرم افزار Yahoo Messenger چه فرقی داره؟! الان تو تصویر بالا صفحه اصلیش اینه؟؟ یعنی همین جوری کوچلوه؟؟
    هرگز امید را از کسی سلب نکن،شاید این تنها چیزی باشد که دارد.

میانگین پست در روز
    2.42
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 2,867 بار در 1,278 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط 2Elve نمایش پست ها
    این برنامه ی Yahoo Messenger Tweaker با همون نرم افزار Yahoo Messenger چه فرقی داره؟! الان تو تصویر بالا صفحه اصلیش اینه؟؟ یعنی همین جوری کوچلوه؟؟
    نرم افزار یاهو مسنجر با وجود محبوبیت و پرکابربرد بودن، هنوز دارای اشکالات خاصی است که با استفاده از نرم افزارYahoo! Messenger Tweaker، قادرید امکانات مختلف و جالبی را به یاهو مسنجر خود بیافزایید. این نرم افزار نیازی به نصب ندارد و تنها کافیست دو بار بر روی فایل آن کلیک کرده و از استفاده از آن لذت ببرید. رابط کاربری این نرم افزار بسیار کاربر پسند و دلنشین است به طوری که حتی افراد مبتدی نیز می توانند به سادگی از آن استفاده کنند. یکی از قابلیت های کلیدی این نرم افزار نمایش تمامی پنجره های چت به صورت Tab می باشد. لذا به جای باز کردن پنجره های گفتگوی متعدد برای گفتگو با دوستانتان تنها یک پنجره فعال دارید که با جا به جایی بین تب ها می توانید به صورت خیلی راحت تر اقدام به چت و گفتگو و تبادل اطلاعات با دوستانتان کنید. اگر از انیمیشن آغازین یاهو مسنجر خسته شده اید و علاقه مندید تا هنگامی که وارد ID خود می شوید به مشاهده یک انیمیشن جالب دیگر به جای خندانک همیشگی یاهو بنشینید، کافی است از میان گالری انیمیشن ها یک انیمیشن را انتخاب کنید. همچنین می توانید یک فایل SWF (فلش) دلخواه را برای این بخش در نظر بگیرید.قابلیت های کلیدی نرم افزار Yahoo! Messenger Tweaker:
    - نمایش تمامی پنجره های چت به صورت Tab
    - حذف تبلیغات نمایش داده شده در برنامه یاهو مسنجر
    - ذخیره پسورد برای ID
    - حذف Status Messenge ها تنها با یک کلیک
    - تغییر عنوان نرم افزار یاهو مسنجر با متن دلخواه (TitleBar)
    - ذخیره و نمایش Avatar هر نفر
    - امکان تغییر انیمیشن آغازین یاهو مسنجر
    - و ...
    :Abilities
    VB.net Programming
    Site Designing
    Wordpress,Joomla
    Php Programming
    Html5 & Css3
    Security
    Work With Linux And windows

4 کاربر مقابل از OverLoad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع