گردوی نوزدهم - تابستان 93 فروشگاه الکترونیکی گردو
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: رفع مشکل فونت اتوکد 2011

میانگین پست در روز
    0.00
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

Question رفع مشکل فونت اتوکد 2011

من نرم افزار اتوکد 2011 رو از مجموعه گردو 2011 نصب کردم ولی فونت نقشه utm رو که استفاده میکنم نمی خونه چکار کنم که مشکلش رفع شه

میانگین پست در روز
    2.27
    سیستم عامل
      Windows-7
    تشکرشده 3,146 بار در 1,678 ارسال

نوشته‌هایی که نمی‌تونه بخونه فارسی یا انگلیسی؟

کاربر مقابل از Shadow عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    1.77
    تشکرشده 2,446 بار در 1,344 ارسال

اتوکد از سیستم فونتهای مخصوص خودش استفاده میکنه و فونتهای ویندوز برای اتوکد قابل استفاده نیست.در گوگل فونت فارسی برای اتوکد را سرچ کنید، می توانید فونتهای سازگار را بیابید.

-
    از دادن پیغام شخصی به مدیران برای حل مشکلات نرم افزاری خودداری نمایید.سوالات خود را در انجمن مطرح نمایید.

- لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید و نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

3 کاربر مقابل از Gerdoo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

میانگین پست در روز
    0.01
    تشکرشده 8 بار در 8 ارسال

سلام و خسته نباشید به گروه گردو . من ورژن 2012 نرمافزار اتوکد رو ستاپ میکنم در هین ستاب در اواخر ستاپ با ارور Error 2738 مواجه میشوم وقتی در سایت Autodesk - 3D Design & Engineering Software for Architecture, Manufacturing, and Entertainment مشکلم را برسی کردم به این مطلب برخورد کردم Error 2738. Could not access VBScript run time for custom action اما راه حل این سایت کاربردی نداشت.در ضمن بنده قبلا ورژن 2011 را نصب کرده بودم اما با انجام ویندوز ریکاوری پاک شد .
    Autodesk - AutoCAD Services & Support - Installation fails with message "Error 2738. Could not access VBScript run time for custom action."
    که در بالا اورده ام برسی مشکلم از سایت اتوکد بوده که جواب نداد .
    متن ارسالی در زمان ارور در حین نصب فقط این است:Error 2738
    لطفا راهنمایی کنید.
    ایمیل بنده لطفا راهنمایی کنید . mohsen_gilany@yahoo.com

میانگین پست در روز
    2.27
    سیستم عامل
      Windows-7

ویندوزتون چیه؟
    به هرحال به نظر می‌رسه ویندوز ریکاوری اثر نداشته. اگر یک ایمیج مربوط به قبل از نصب ورژن 2011 داشتید احتمالا درست می‌شد. اتوکد 2012 تمام پیش نیازهاش رو خودش نصب می‌کنه و نمی‌شه گفت چیزی روی ویندوز شما کمه. تنها مورد باقی مونده، غیرفعال کردن آنتی ویروس و یوزر اکانت کنترله.
    در نهایت ولی نظر من همون وجود ورژن قبلی این برنامه روی ویندوز شماست. برای اطمینان می‌تونید این برنامه رو روی یک سیستم دیگه که هیچ اتودکی نداشته تست کنید.

میانگین پست در روز
    0.01
    تشکرشده 8 بار در 8 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadow نمایش پست ها
    ویندوزتون چیه؟
    به هرحال به نظر می‌رسه ویندوز ریکاوری اثر نداشته. اگر یک ایمیج مربوط به قبل از نصب ورژن 2011 داشتید احتمالا درست می‌شد. اتوکد 2012 تمام پیش نیازهاش رو خودش نصب می‌کنه و نمی‌شه گفت چیزی روی ویندوز شما کمه. تنها مورد باقی مونده، غیرفعال کردن آنتی ویروس و یوزر اکانت کنترله.
    در نهایت ولی نظر من همون وجود ورژن قبلی این برنامه روی ویندوز شماست. برای اطمینان می‌تونید این برنامه رو روی یک سیستم دیگه که هیچ اتودکی نداشته تست کنید.
    ویندوزم 7 دارم. رو سیستم دیگه مشکلی نداره لطفا راهنمایی کنید . اگر لازم باز ریکاوری کنم ویندوزم.خیلی حیاتی لطفا کمک کنید .نرمافزار هم کاملا اورجینال مال شرکت گردو .

میانگین پست در روز
    2.27
    سیستم عامل
      Windows-7

خب دیگه دوست عزیز، خودتون جواب خودتون رو دادید! مشکل از ویندوز شماست و با ریکاوری درست نمی‌شه. باید ویندوز جدید نصب کنید.

میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر شده 3 بار در یک ارسال

راه کار زیاده !!