نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر شده 3 بار در یک ارسال

پیش فرض مشکل لایسنس MATLAB R2011a

سلام دوستان عزیز.
    سیستم عامل لپ تاپم ویندوز سون 64 بیتی هست. چند سال پیش از روی پک گردو زمستان2012، برنامه MATLAB R2011a را روی لپ تاپم نصب کرده بودم و تا همین 2 ماه پیش مشکلی نداشت. 2 ماه پیش ویندوز من یک critical update مربوط به سرویس پک خودش انجام داد که اصلا همه چیز آن عوض شد (ازMS-Office گرفته تا متلب). آن موقع، متلب را اجرا کردم، پیغام داد که لایسنس متلب 59 روز دیگه منقضی میشه. بعد از system restore همه چیز به وضعیت قبل برگشت بجز متلب. متلب را uninstall کردم و همان ورژن متلب را از زوی همان پک گردو دوباره نصب کردم، فایده ای نداشت. بعد با your uninstaller در super mode آن را uninstall کردم و دوباره همان متلب را نصب کردم، باز فایده نداشت. امروز متلب متقضی میشه. باید چکار کنم؟ پیشاپیش از لطف شما ممنونم.

میانگین پست در روز
    0.44
    تشکرشده 468 بار در 297 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamran40 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    سیستم عامل لپ تاپم ویندوز سون 64 بیتی هست. چند سال پیش از روی پک گردو زمستان2012، برنامه MATLAB R2011a را روی لپ تاپم نصب کرده بودم و تا همین 2 ماه پیش مشکلی نداشت. 2 ماه پیش ویندوز من یک critical update مربوط به سرویس پک خودش انجام داد که اصلا همه چیز آن عوض شد (ازMS-Office گرفته تا متلب). آن موقع، متلب را اجرا کردم، پیغام داد که لایسنس متلب 59 روز دیگه منقضی میشه. بعد از system restore همه چیز به وضعیت قبل برگشت بجز متلب. متلب را uninstall کردم و همان ورژن متلب را از زوی همان پک گردو دوباره نصب کردم، فایده ای نداشت. بعد با your uninstaller در super mode آن را uninstall کردم و دوباره همان متلب را نصب کردم، باز فایده نداشت. امروز متلب متقضی میشه. باید چکار کنم؟ پیشاپیش از لطف شما ممنونم.

وقت بخیر دوست عزیز

نرم افزار متلب شما به دلیل آپدیت ویندوز و تاریخ فعلی سیستم شما قابل شناسایی بوده و اکسپایر شده است لطفا از ورژن جدید نرم افزار استفاده نمائید .

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.

کاربر مقابل از Ultimate عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کلمات کلیدی این موضوع