صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 35

میانگین پست در روز
    0.00
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض مشکل نصب کتیا در ویندوز 10

سلام
    من هیچکدام از ورژن های کتیا را روی ویندور 10 نتونستم نصب کنم .
    آخرین آنها CATIA 5-6R2016 گردو بود که اولا فایل netapi32.dll را آنتی ویروس نود به عنوان تروجان میشناسه و سریع پاکش میکنه . دوم اینکه سرویس پک نصب نمیشه و ارور میده .
    لطفا راهنمایی کنید

میانگین پست در روز
    1.27
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 2,479 بار در 1,236 ارسال

درود

اگه نصب نمیشه ارور میده؟ موقع نصب آنتی ویروس را موقتا غیرفعال و بعدش فایل مورد نظر را برای آنتی ویروس شناسایی کنید. متن ارور هم بذارید.
    [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.] - [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]

میانگین پست در روز
    0.00
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

[تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]
    این برای آنتی ویروس
    در ضمن طبق راهنمای نصب ابتدا آنتی ویروس غیر فعال بود بعد ار نصب برای اولین بار که برنامه اجرا بشه این فایل تروجان شناخته میشه و بعدش هم پاک می شه
    هنگام نصب سرویس پک هم بار اول در انتهای از برنامه خارج میشه و برای دفعات بعد هم روی این تصویر ثابت میمونه

میانگین پست در روز
    0.31
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 50 بار در 42 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mavio نمایش پست ها
    این برای آنتی ویروس
    در ضمن طبق راهنمای نصب ابتدا آنتی ویروس غیر فعال بود بعد ار نصب برای اولین بار که برنامه اجرا بشه این فایل تروجان شناخته میشه و بعدش هم پاک می شه
    هنگام نصب سرویس پک هم بار اول در انتهای از برنامه خارج میشه و برای دفعات بعد هم روی این تصویر ثابت میمونه
    دوست عزیز

مشکل مربوط به پاکسازی فایل های dll بخش فعالسازی نرم افزار کتیا توسط اعتماد سازی آنتی ویروس حل خواهد شد.

به ترتیب مراحل زیر عمل کنید:

برای جلوگیری از پاک کردن فایل توسط آنتی ویروس باید اعتمادسازی انجام دهید.

مرحله اول: کنار ساعت ویندوز بر روی آیکن آنتی ویروس خودتون دوبار کلیک کنید تا برنامه باز شود. بعد از باز شدن پنجره آنتی ویروس کلید F5 روی کیبورد یا صفحه کلید سیستمتون را بفشارید. بعد از زدن کلید F5 به مرحله بعد برید.

مرحله دوم:
    بعد از انجام دادن مرحله اول یعنی زدن کلید F5 پنجره ای باز می شود که از این پنجره از سمت راست بر روی گزینه Real-time file system protection کلیک کنید. تا تنظیمات آن در سمت راست نشان داده شود.

مرحله سوم: در این بخش کمی اسکرول کنید و به پایین بیایید و بر روی عبارت علامت + قسمت ThreatSense parameters کلیک کنید تا منوی تنظیمات در زیر آن به نمایش در بیاید.

مرحله چهارم: در این قسمت پس از مرحله بالا در زیر عبارت extensions و روبه روی عبارت File extensions excluded from scanning گزینه Edit را کلیک کنید.

مرحله پنجم: در این بخش پنجره ای باز می شود که باید در سمت چپ و در بخش پایین بر روی گزینه add کلیک کنید تا پنجره ای کوچکی باز شود و سپس شما اگر برای بازی خود می خواهید عمل اعتماد سازی را انجام دهید باید به آنتی ویروس فرمان دهید که فایل هایی که دارای پسوند dll می باشند را حذف نکند پس باید در کادر مشخص شده پسوند مورد نظر را بنویسید به عنوان مثال dll را برای بازی ها بنویسید. شما هر پسوند دیگری را می توانید به همین شکل وارد کنید.

مرحله ششم: پس از add نمودن پسوند فایل مورد نظر بر روی ok کلیک کنید تا اعتماد سازی انجام شود. همچنین تا انتهای کار هر پنجره ای که ok دارد را بزنید تا تمامی مراحل ذخیره شوند و شما به صفحه اصلی برنامه بروید.
    ویرایش توسط novin_9090 : ۱۷م آذر ۱۳۹۵ در ساعت ۰۰:۳۴

میانگین پست در روز
    0.00
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

ممنون از راهنمایی بسیار مفیدتون
    برای قسمت دوم - نصب سرویس روی یک دستگاه دیگه باز هم به همان پیغام برخوردم و نصب کامل نشد

میانگین پست در روز
    0.31
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 50 بار در 42 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mavio نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی بسیار مفیدتون
    برای قسمت دوم - نصب سرویس روی یک دستگاه دیگه باز هم به همان پیغام برخوردم و نصب کامل نشد

دوست عزیز

روی یکسری از سیستم ها این مشکل بوجود می آید لطفا sp1 نصب نکنید.

میانگین پست در روز
    0.00
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

سلام
    من کتیا catia 5-6 R2016 SP1 رو از گردو خریدم و نصب کردم و درست نصب شد و کرک هم خوب کار میکرد و نرم افزار باز شده و میشد باهاش طراحی کرد ولی بعد از ریست کردن سیستم دیگه کرک کار نمی کنه و موقعی کهconnect رو میزنم ارور میده
    ولی با حذف کرک و نصب دوباره اش دوباره درست میشه ولی باز هم برای یک مرتبه و دوباره با ریست خراب میشه
    ویندوز ۱۰ دارم
    لطفا راه حلش رو بگید

میانگین پست در روز
    0.44
    تشکرشده 463 بار در 292 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_09 نمایش پست ها
    سلام
    من کتیا catia 5-6 R2016 SP1 رو از گردو خریدم و نصب کردم و درست نصب شد و کرک هم خوب کار میکرد و نرم افزار باز شده و میشد باهاش طراحی کرد ولی بعد از ریست کردن سیستم دیگه کرک کار نمی کنه و موقعی کهconnect رو میزنم ارور میده
    ولی با حذف کرک و نصب دوباره اش دوباره درست میشه ولی باز هم برای یک مرتبه و دوباره با ریست خراب میشه
    ویندوز ۱۰ دارم
    لطفا راه حلش رو بگید
    درود دوست عزیز
    مطمئن شوید که فایل کرک حتما برای آنتی ویروس اعتماد سازی شده باشد که پس از نصب مجدد و موقعی که آنتی ویروس دوباره فعال میشود فایل را پاک نکند
    اگر این کار را انجام دهید مطمئن باشید که کرک به درستی کار خواهد کرد در غیر این صورت بازم اگر مشکلی داشتید مطرح کنید چند پست بالاتر نحوه اعتماد سازی فایل برای آنتی ویروس توسط novin_9090 عزیز مطرح شده اون رو هم مطالعه کنید بازم مشکلی بود در خدمتم
    اگر حل نشد حتما عکس ارور مربوطه رو آپلود کنید
    مرسی

میانگین پست در روز
    0.00
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_09 نمایش پست ها
    سلام
    ویندوز ۱۰ دارم
    لطفا راه حلش رو بگید
    سلان دوست عزیز شما مشکلت حل شد؟

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض فعال نشدن گزینه ها در کتیا بعد از کرک کردن

با سلام من catia v5-6r2015 را بروی ویندوز 10 64x نصب کردم . بعد از کرک کردن و کانکنت شدن لوکال هاست ، وقتی برنامه رو باز میکنم گزینه هایی که باید تیک بزنم کلا غیر فعال اند . دوبار بخاطر این مشکل ویندوز رو عوض کردم اما نتونستم از برنامه استفاده کنم . ممنون میشم راهنمایی کنید .

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین