نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض همچنان با Inventor - Registration-Activation Error

سلام
    یه پست گذاشتم ولی جواب درستی نگرفتم
    آقا من ویندوزم 8.1 وقتی اینونتور را نصب می کنم ارور ریز را میده و اصلا باز نمشه
    The application was unable to start correctly (0x0000142). Click OK to close the application

تو اینترنت تحقیق کردم فهمیدم باید یه چیزی به اسم سروسی پک نصب کنم تا باز بشه
    و قتی باز میشه هم کرک نمیشه و ارور میده که
    Registration-Activation Error (0015.111)
    There is a problem with the activation code that you entered. Click one of the following links

موقع کرک کردن کرک را با admin با می کنم و همون طور که قبلا گفتید دکمه Patch را می زنیم بعد Request Code را از برنامه وارد Kegen می کنم و مجددا دکمه Patch را میزنم و سپس دکمه Generate و Activation Code را وارد برنامه می کنم

اگه امکان داره اساتید بنده را راهنمایی کنند!!!
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

میانگین پست در روز
    0.00
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

salam

man narmafzare "Inventor professional 2014, 64bit" ra daram va rooye Windows 8.1 nasb kardam ke dar marahele nasb hengame ejraye narmafzaar be errore "The application was unable to start correctly (0x0000142). Click OK to close the application" barkhord mikonam. khastam az linke eraye shode dar ghesmate pasokh komak begiram ke dar in link che dar soorate downloade "Auotoruns and Autorunsc" va extract kardane file che dar soorate ejraye "Run Autoruns" , vaghti panjereye Autoruns baz mishavad, tabe APPInit khali ast va dar tabe Everything gozineye " HKLM\ Softwares\Microsoft\windows NT\current version\Windows\APPInit-DLLs" vojood nadarad.

gozinehayi hastan mesle

"HKLM\Softwares\classes\Allfilesystemobjects\shelE X\contexMenuhandlers

• Bachuu contex

ke ba range digari moshakhas shodeand vali darsoorate right click kardan va raftan be " Jump to Entry" gozineye LoadAPPInit-DLLs vojood nadarad.

lotfan rahnamayi konid
    mamnoon.

میانگین پست در روز
    1.54
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 3,584 بار در 1,966 ارسال

برای احترام به قوانین انجمن فارسی بنوسید.

راستش چون فارسی ننوشتید من متن را هم کامل نخواندم، فقط دیدم متن اررور شما هم شبیه به همان کاربری است که این تاپیک را ایجاد کرده، بنابراین پیشنهاد می‌کنم لینکی که Shahrad داده را برای حل مشکلتان مطالعه فرمایید.

میانگین پست در روز
    0.00
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

مدیریت محترم.
    نرم افزار inventor professial 204 ,64bit را روی ویندوز 8.1 نصب کردم. در مراحل نصب هنگام اجرای نرم افزار به پیغام The application was unable to start correctly (0x0000142). Click OK to close the application برمیخورم.

در لینک ارائه شده در قسمت پاسخ چه در صورت دانلود برنامه Autoruns and Autorunsc و extract کردن و چه در صورت ران کردن برنامه وقتی پنجره ی Autoruns باز میشود تب APPInit خالی است و در تب Everything گزینه ی HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\Current version\Windows\APPInit-DLLs وجود ندارد.

گزینه هایی هستند مثل HKLM\software\classes\Allfilesystem objects\shelEx\contexMenuhandlersکه با رنگ دیگری مشخص شده اند که وقتی روی آنها کلیک راست میکنم و jump to Entry را میزنم گزینه ی LoadAPPInit-DLLs در لیست وجود ندارد.

لطفا راهنمایی کنید
    ممنون
    ویرایش توسط amirian.mina : ۱۶م دی ۱۳۹۳ در ساعت ۲۳:۲۱

میانگین پست در روز
    0.85
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 671 بار در 455 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط amirian.mina نمایش پست ها
    مدیریت محترم.
    نرم افزار inventor professial 204 ,64bit را روی ویندوز 8.1 نصب کردم. در مراحل نصب هنگام اجرای نرم افزار به پیغام The application was unable to start correctly (0x0000142). Click OK to close the application برمیخورم.

در لینک ارائه شده در قسمت پاسخ چه در صورت دانلود برنامه Autoruns and Autorunsc و extract کردن و چه در صورت ران کردن برنامه وقتی پنجره ی Autoruns باز میشود تب APPInit خالی است و در تب Everything گزینه ی HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\Current version\Windows\APPInit-DLLs وجود ندارد.

گزینه هایی هستند مثل HKLM\software\classes\Allfilesystem objects\shelEx\contexMenuhandlersکه با رنگ دیگری مشخص شده اند که وقتی روی آنها کلیک راست میکنم و jump to Entry را میزنم گزینه ی LoadAPPInit-DLLs در لیست وجود ندارد.

لطفا راهنمایی کنید
    ممنون
    متاسفانه سایت اتودسک گفته که Inventor 2014 رو ویندوز 8.1 نصب نمیشه...

3 کاربر مقابل از shahrad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

میانگین پست در روز
    0.00
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

لطفا بفرمایید چه نسخه ای را میتونم روی این ویندوز نصب کنم؟

میانگین پست در روز
    2.22
    تشکرشده 2,659 بار در 1,644 ارسال

invertor pro 2015 روی ویندوز 8.1نصب میشود.

کاربر مقابل از s.seven عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: