نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

میانگین پست در روز
    0.00
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض پیام خطا در مورد برنامه انسیس

با سلام
    من برنامه ansys 15.0.4 رو خریداری کردم و دقیقا تمامی مراحل نصب و دستورات رو از داخل فایل pdf انجام دادم حتی اینکار رو هم روی ویندوز 7 که تازه عوض کرده بودم انجام دادم اما متاسفانه به هنگام اجرای فلوئنت پیام خطایی مبنی بر cx1500.exe رو میده لطفا راهنمایی کنید
    با تشکر

میانگین پست در روز
    0.38
    سیستم عامل
    تشکرشده 172 بار در 134 ارسال

سلام
    متن کامل ارور یا عکسی از ارور قرار دهید
    تا بهتر راهنمای شوید
    با تشکر

میانگین پست در روز
    0.00
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

سلام
    لطفا یکی منو راهنمایی کنه !!!
    من DVD ANSYS 15.0.4 گردو را دو مرتبه دقیقا مثل خود pdf راهنمای نصبی که داخل خود DVD بود بر روی ویندوز 10 ( Enterprise ) که قبلا روی این ویندوز هیچ نسخه ای از نرم افزار ANSYS نصب نبوده نصب کردم ولی هر دو مرتبه همه نرم افزارهای ANSYS به خوبی نصب میشه و حتی وارد ANSYS Workbench میشم و وقتی مثلا Fluid Flow CFX یا Fluid Flow Fluent را در ANSYS Workbench میارم مراحل Geometry و Mesh را به خوبی میرم و بدون هیچ اخطاری باز میکنه ولی به مرحله Setup که میرسه وقتی روی Setup کلیک میکنم Setup را باز نمیکنه و با پیغام خطای Application failed to connect یا The FLUENT Application failed to validate the connection مواجه میشم و وارد محیط CFX-Pre یا FLUENT نمیشه و همچنین وقتی FLUENT 15 را از منو Start باز میکنم قبل از باز شدن مثل حالت پرش میپره و باز نمیشه . آنتی ویروسم NOD32 نسخه 8.0.319.0 هست که اونم غیر فعال هست .
    آیا مشکل از ویندوز 10 هست ؟ آیا مشکل از DVD گردو هست ؟ آیا مشکل از نسخه ANSYS 15.0.4 هست و باید برای ویندوز 10 نسخه ANSYS 16 را نصب کنم ؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

میانگین پست در روز
    0.14
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 66 بار در 56 ارسال

سلام
    زمانی که Ansys 15 امده بود ویندوز 10هنوز نیومده بود .
    ویرایش توسط s.seven : ۱۶م آذر ۱۳۹۴ در ساعت ۱۳:۴۱
    مغرور های امروز همان خرد شده های دیروز اند

میانگین پست در روز
    1.92
    تشکرشده 2,667 بار در 1,645 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط AeroSpace90 نمایش پست ها
    سلام
    من DVD ANSYS 15.0.4 گردو را دو مرتبه دقیقا مثل خود pdf راهنمای نصبی که داخل خود DVD بود بر روی ویندوز 10 ( Enterprise ) که قبلا روی این ویندوز هیچ نسخه ای از نرم افزار ANSYS نصب نبوده نصب کردم ولی هر دو مرتبه همه نرم افزارهای ANSYS به خوبی نصب میشه و حتی وارد ANSYS Workbench میشم و وقتی مثلا Fluid Flow CFX یا Fluid Flow Fluent را در ANSYS Workbench میارم مراحل Geometry و Mesh را به خوبی میرم و بدون هیچ اخطاری باز میکنه ولی به مرحله Setup که میرسه وقتی روی Setup کلیک میکنم Setup را باز نمیکنه و با پیغام خطای Application failed to connect یا The FLUENT Application failed to validate the connection مواجه میشم و وارد محیط CFX-Pre یا FLUENT نمیشه و همچنین وقتی FLUENT 15 را از منو Start باز میکنم قبل از باز شدن مثل حالت پرش میپره و باز نمیشه . آنتی ویروسم NOD32 نسخه 8.0.319.0 هست که اونم غیر فعال هست .
    آیا مشکل از ویندوز 10 هست ؟ آیا مشکل از DVD گردو هست ؟ آیا مشکل از نسخه ANSYS 15.0.4 هست و باید برای ویندوز 10 نسخه ANSYS 16 را نصب کنم ؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .
    دوست عزیز این ورژن با ویندوز 10 سازگاری نداره حتی سایت انسیس هم گفته که فقط تا ویندوز 8.1 را ساپورت میکنه. تصویر زیر هم گویای همین موضوعه که از سایت انسیس گرفته شده:
    [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]

حتی انسیس 16 هم روی ویندوز 10 نصب نمیشه. همه ی این مطالب همونطور که گفتم مرجعش سایت انسیس هستش.

[تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

سلام
    من DVD ANSYS 18 گردو را دو مرتبه دقیقا مثل خود pdf راهنمای نصبی که داخل خود DVD بود بر روی ویندوز 10 ( Enterprise ) که قبلا روی این ویندوز هیچ نسخه ای از نرم افزار ANSYS نصب نبوده نصب کردم ولی هر دو مرتبه همه نرم افزارهای ANSYS به خوبی نصب میشه و حتی وارد ANSYS Workbench میشم و وقتی مثلا Fluid Flow CFX یا Fluid Flow Fluent را در ANSYS Workbench میارم مراحل Geometry و Mesh را به خوبی میرم و بدون هیچ اخطاری باز میکنه ولی به مرحله Setup که میرسه وقتی روی Setup کلیک میکنم Setup را باز نمیکنه و با پیغام خطای Application failed to connect یا The FLUENT Application failed to validate the connection مواجه میشم و وارد محیط FLUENT نمیشه و همچنین وقتی FLUENT 18 را از منو Start باز میکنم قبل از باز شدن مثل حالت پرش میپره و باز نمیشه . آنتی ویروسم NOD32 نسخه 8.0.319.0 هست که اونم غیر فعال هست .
    مشکل چیست؟

میانگین پست در روز
    0.44
    تشکرشده 468 بار در 297 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseeinn نمایش پست ها
    سلام
    من DVD ANSYS 18 گردو را دو مرتبه دقیقا مثل خود pdf راهنمای نصبی که داخل خود DVD بود بر روی ویندوز 10 ( Enterprise ) که قبلا روی این ویندوز هیچ نسخه ای از نرم افزار ANSYS نصب نبوده نصب کردم ولی هر دو مرتبه همه نرم افزارهای ANSYS به خوبی نصب میشه و حتی وارد ANSYS Workbench میشم و وقتی مثلا Fluid Flow CFX یا Fluid Flow Fluent را در ANSYS Workbench میارم مراحل Geometry و Mesh را به خوبی میرم و بدون هیچ اخطاری باز میکنه ولی به مرحله Setup که میرسه وقتی روی Setup کلیک میکنم Setup را باز نمیکنه و با پیغام خطای Application failed to connect یا The FLUENT Application failed to validate the connection مواجه میشم و وارد محیط FLUENT نمیشه و همچنین وقتی FLUENT 18 را از منو Start باز میکنم قبل از باز شدن مثل حالت پرش میپره و باز نمیشه . آنتی ویروسم NOD32 نسخه 8.0.319.0 هست که اونم غیر فعال هست .
    مشکل چیست؟
    وقت بخیر دوست عزیز

اگر نرم افزار به درستی نصب شده است و در هنگام نصب و فعالسازی مشکلی رخ نداده باید تنظیمات داخلی نرم افزار را چک کنید باز هم اگر مشکل رفع نشد لطفا با واحد پشتیبانی گردو تماس حاصل فرمائید .

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.