نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

میانگین پست در روز
    0.10
    سیستم عامل
      Windows-7
    تشکرشده 2 بار در 2 ارسال

Unhappy نرم افزاری برای تعمیر فلش

سلام به دوستان عزیز. من یک فلش سونی دارم که متاسفانه اصلا باز نمی شه و ارور فرمت می ده وقتی فرمت می کنم فرمت نمی کنه دنباله یک نرم افزار برای درست کردن فلشم می گشتم لطفا راهنمایی کنید.

میانگین پست در روز
    0.38
    تشکرشده 436 بار در 265 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط salam1 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز. من یک فلش سونی دارم که متاسفانه اصلا باز نمی شه و ارور فرمت می ده وقتی فرمت می کنم فرمت نمی کنه دنباله یک نرم افزار برای درست کردن فلشم می گشتم لطفا راهنمایی کنید.
    وقت بخیر دوست عزیز

بهترین راه فرمت از طریق dos میباشد.

یکبار از طریق cmd اقدام به فرمت کنید.

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.

میانگین پست در روز
    0.10
    سیستم عامل
      Windows-7
    تشکرشده 2 بار در 2 ارسال

Cool

ممنون از راهنمایی خوبتون. می شه لطفا آموزش فرمت کردن با cmd را آموزش دهید؟؟ ممنونم

میانگین پست در روز
    0.38
    تشکرشده 436 بار در 265 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط salam1 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی خوبتون. می شه لطفا آموزش فرمت کردن با cmd را آموزش دهید؟؟ ممنونم
    وقت بخیر دوست عزیز

وارد محیط خط فرمان یا CMD شوید سپس نام درایو فلش را از داخل my computer نگاه کنید دقت داشته باشید که درایو را اشتباه فرمت نکنید.
    برای اینکار از فرمان مثال اگر نام درایو شما F باشد میتوانید به شکل زیر عمل کنید:

فرمان:

:F

با این فرمان وارد درایو F می شوید

dir

با این فرمان اطلاعات داخل فلش را مشاهده میکنید

:format F

با این فرمان فلش شما شروع به فرمت میکند

format F:/v/q/u

با این فرمان فلش شما فرمت شده و از سوئیچهای فورمت برای پاکسازی و سرعت بیشتر استفاده میشود اگر این فرامین جواب نداد پیشنهاد من به شما تعویض فلش است و نیاز به استفاده از ابزار خاصی ندارید.

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.