نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

میانگین پست در روز
    0.00
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض عدم دریافت کد فعال سازی

با سلام خدمت عزیزان. بنده چند وقت پیش پکیج آموزش جامع آدوب پریمیر را خریداری کرده بودم، الان در مرحله فعال سازی نوشته که کد کاربری را به شماره 30001265 پیامک کنید. من هم کد را به همین شماره پیامک کردم، ولی کد فعال سازی را دریافت نمی کنم.
    آیا این شماره دیگر غیر فعال شده؟ یا از هر طریقی که امکانش هست لطفا در زیر همین پست راهنمایی کنید. پیشاپیش تشکر.

سلام مجدد.
    لطفا مسؤولین یا کاربران خود گردو پاسخ دهند : چرا این شماره فعال نیست؟ یا چه کسی باید پاسخگو باشد؟
    ویرایش توسط Azel-azel : ۱۵م فروردین ۱۳۹۷ در ساعت ۰۶:۴۱

میانگین پست در روز
    0.27
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 52 بار در 43 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Azel-azel نمایش پست ها
    با سلام خدمت عزیزان. بنده چند وقت پیش پکیج آموزش جامع آدوب پریمیر را خریداری کرده بودم، الان در مرحله فعال سازی نوشته که کد کاربری را به شماره 30001265 پیامک کنید. من هم کد را به همین شماره پیامک کردم، ولی کد فعال سازی را دریافت نمی کنم.
    آیا این شماره دیگر غیر فعال شده؟ یا از هر طریقی که امکانش هست لطفا در زیر همین پست راهنمایی کنید. پیشاپیش تشکر.

سلام مجدد.
    لطفا مسؤولین یا کاربران خود گردو پاسخ دهند : چرا این شماره فعال نیست؟ یا چه کسی باید پاسخگو باشد؟

دوست عزیز

اگر شما مشکل در دریافت کد توسط سیستم پیامکی دارید حتما سرویس اس ام اس های تبلیغاتی شما بسته است و با شیوه اینترنتی و با زده یک جیمیل ساده ظرف مدت دو ثانیه فعال خواهد شد.

ممنون.

- لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید و نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

میانگین پست در روز
    1.37
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 3,592 بار در 1,973 ارسال

سلام از طریق اینترنت اقدام کنید که با دادن یک ادرس جیمیل ساده کد بلافاصله برای شما فعال میشود و خیلی راحت به مرحله بعد میروید که در انجا نام کاربری برای خود انتخاب میکنید و وارد اموزش میشود