نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

میانگین پست در روز
    0.17
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

Angry مشکل عجیب هارد دیسک سیستم

سلام چند روزه برای هارد داخلی سیستمم یه مشکلی پیش اومده که واقعا توی حلش موندم.
    با برنامه آکرونیس ترو ایمیج بوتیبل گردو از درایو c و برنامه هاش بکاپ گرفتم و با همون برنامه روی سیستم خودم ریکاوری کردم.
    بعد از اینکار سیستم تمام ورودیهاش از کار افتادن و هیچ عکس العملی نشون نمیدن.فلش که وصل میکنم همینطوره.dvd اکسترنال هم مینطوره.کارت شبکه نصب نیست و هیچ راهی هم برای نصبش ندارم.به اینترنت دسترسی ندارم.نه کابل لن رو میشناسه نه گوشی رو.خلاصه با این سیستم به هیچ چیز نمیشه وصل شد و فقط از محتویات داخل هاردش میشه استفاده کرد مثل دیدن فیلم و...
    بعد از اینکه فهمیدم مشکل عمیقه اومدم و از پک گردو ویندوز 7 س پک1 رو نصب کردم بدون مشکل نصب شد ولی بازم همون مشکلات به طور کامل پا برجاست و فقط ویندوز عوض شده.من از پک گردو ویندوز 10 رو امتحان کردم و نصب کردم و همه مشکلات از بین رفت و سیستم درست شد.ولی چون از ویندوز 10 خوشم نمیاد(صلیقه شخصی)با این خیال که مشکل رفع شده و اگه ویندوز 7 بزنم همه چیز درست میشه ویندوزمو عوض کردم و ویندوز هفت س پک1 گردو رو زدم.متاسفانه مشکل پابرجا بود و درست نشده بود.من مشکلمو توی این انجمن مطرح کردم چون میدونستم کار گروه گردو عالیه و تو کارشون متخصصن.اگه ممکنه منو راهنمایی بفرمایید چه کنم.در ضمن با برنامه HIREN BOOT CD 15.2 دیسک شماره 19 گردو خواستم مشکلمو حل کنم نتونستم و ارور میداد.متن ارور دقیق یادم نیست(HIGH MEMORY ERIA (HMA) 64MB) ببخشید طولانی شد.
    ویرایش توسط wolfgamenet : ۲۱م بهمن ۱۳۹۶ در ساعت ۰۰:۱۸

میانگین پست در روز
    1.39
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 3,589 بار در 1,970 ارسال

با سلام
    دوست عزیز باید در نظر داشته باشید که بعد از ویندوز عوض کردن باید درایور های سیستم که شامل کارت شبکه کارت صدا کارت گرافیک و .... هستند نصب شود در لب تاب باید حتما به سایت سازنده مراجعه کنید و با انتخاب مدل لب تاب درایورهای مخصوص ویندوز را دانلود کنید و در سیستم های خانگی نیز میتوان از درایور پکها استفاده کرد

میانگین پست در روز
    0.17
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

[تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]سلام ممنون از پاسخ شما.به توضیحات بنده توجه نکردید.هیچ چیز وصل نمیشه به سیستم حتیdvd رایتر.درایورها رو ازشون بکاپ گرفتم و در قالب یک فایل exe داخل هارد اکسترنالم ذخیره دارم ولی خب سیستم هیچ چیز رو نمیشناسه. اینم یه عکس از اروری که میده.توی برنامه hiren boot وقتی میخوام روی هارد هرکاری انجام بدم این ارور رو میده.
    ویرایش توسط wolfgamenet : ۲۱م بهمن ۱۳۹۶ در ساعت ۱۷:۳۱