پکیج گردو 20 فروشگاه الکترونیکی گردو
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: مشکل در نصب ویندوز 7

میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر شده یکبار در یک ارسال

Question مشکل در نصب ویندوز 7

چرا این ویندوز بطور کامل نصب نمیشود ؟ مراحل نصب فقط تا ری استارت اول پیش میرود بعد از آن فقط یک صفحه سیاه دیده میشود(لطفا برای نصب این ویندوز به من کمک کنید)

میانگین پست در روز
    1.70
    تشکرشده 2,450 بار در 1,345 ارسال

در حین نصب پیغام خطایی می گیری؟یا تمام مراحل نصب تا انتها پیش می رود؟

-
    از دادن پیغام شخصی به مدیران برای حل مشکلات نرم افزاری خودداری نمایید.سوالات خود را در انجمن مطرح نمایید.

- لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید و نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

کاربر مقابل از Gerdoo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    0.00

Red face نصب نشدن ویندوز 7 به صورت کامل(کمکم کنید دوستان)

من این ویندوز را از پک 2010 گردو ازdvdشماره9 نصب میکنم که طبق نوشته های دفترچه راهنما پیش میرم تا جایی که مرحله اول نصب به پایان میرسه "بعد از اینکه ری استارت شد دیگه صفحه سیاه میشه و هیچ تغییری نمیکنه من تا 15 دقیقه هم صبر کردم ولی فرجی نشد ممنون میشم کمکم کنید

میانگین پست در روز
    0.02
    تشکرشده 14 بار در 9 ارسال

Thumbs up دمت گرم بابا

تو تاپیک قبلی که گفتم
    goodluck

کاربر مقابل از abolghasemi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    0.00

سلام مسعود هستم دست شما درد نکنه برای مجموعه ولی من ویندوز 7 رو نصب کردم نه کارت صدا رو تونستم نصب کنم نه گرافیت البته برای گرافیک چون نتونستم قسمت hz (هرتز همون 60یا 70 یا80 هرتز بودن که در قسمت پروپرتیز دستکاپ در روی قسمت advanse لطفا کمکم کنید هر کاری کردم نشد کارت گرافیکم قدیمی 128 میباشد

کاربر مقابل از مسعود عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    0.02
    تشکرشده 14 بار در 9 ارسال

Thumbs up مهدی

مسعود جان مشکل همین جاست سیستم شما قدیمیه ویندوز 7 رو سیستم خیلی از ما ایرانیا نصب نمیشه چون قدیمیه من این مطلب رو بارها گفتم و از طرف کارشناس (admin ) گردو هم تایید شده
    goodluck

کاربر مقابل از abolghasemi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    1.70
    تشکرشده 2,450 بار در 1,345 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hasan5 نمایش پست ها
    من این ویندوز را از پک 2010 گردو ازdvdشماره9 نصب میکنم که طبق نوشته های دفترچه راهنما پیش میرم تا جایی که مرحله اول نصب به پایان میرسه "بعد از اینکه ری استارت شد دیگه صفحه سیاه میشه و هیچ تغییری نمیکنه من تا 15 دقیقه هم صبر کردم ولی فرجی نشد ممنون میشم کمکم کنید
    روی سیستم دیگری تست کرده اید؟ممکن است مشکل از dvd ویندوز باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود نمایش پست ها
    سلام مسعود هستم دست شما درد نکنه برای مجموعه ولی من ویندوز 7 رو نصب کردم نه کارت صدا رو تونستم نصب کنم نه گرافیت البته برای گرافیک چون نتونستم قسمت hz (هرتز همون 60یا 70 یا80 هرتز بودن که در قسمت پروپرتیز دستکاپ در روی قسمت advanse لطفا کمکم کنید هر کاری کردم نشد کارت گرافیکم قدیمی 128 میباشد
    ممکن است چون کارتهای شما قدیمی است درایورهایش با 7 سازگار نباشد.باید ببینید آیا شرکت سازنده درایورهای سازگار با 7 را داده است و یا خیر.

-
    از دادن پیغام شخصی به مدیران برای حل مشکلات نرم افزاری خودداری نمایید.سوالات خود را در انجمن مطرح نمایید.

- لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید و نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.