پکیج گردو 20 فروشگاه الکترونیکی گردو
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 28

موضوع: مشکل نصب ویندوز 7

میانگین پست در روز
    0.00
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض مشکل نصب ویندوز 7

سلام
    وقتی شروع به نصب ویندوز 7 میکنم بعد از طی مراحل مختلف وقتی سیستم برای ادامه نصب ریست میشود دوباره به اول مرحله نصب می رود. و به ادامه نصب نمیرود . لطفا مرا را راهنمایی کنید .

میانگین پست در روز
    0.00
    تشکرشده 14 بار در 6 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط nimarad نمایش پست ها
    سلام
    وقتی شروع به نصب ویندوز 7 میکنم بعد از طی مراحل مختلف وقتی سیستم برای ادامه نصب ریست میشود دوباره به اول مرحله نصب می رود. و به ادامه نصب نمیرود . لطفا مرا را راهنمایی کنید .
    سلام

آیا سیستم رو از حالت بوت روی dvdبه حالت بوت روی هارد دیسک در می آورید؟

کاربر مقابل از امیر-- عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    1.71
    تشکرشده 2,449 بار در 1,345 ارسال

همانطور که امیر گفت در ادامه مراحل نصب نباید از روی dvd بوت شود.یعنب نباید دکمه ای را برای اینکه از روی dvd بوت شود بزنید.

-
    از دادن پیغام شخصی به مدیران برای حل مشکلات نرم افزاری خودداری نمایید.سوالات خود را در انجمن مطرح نمایید.

- لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید و نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

میانگین پست در روز
    0.04
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 4 بار در 4 ارسال

پیش فرض درایو system reserved درهنگام نصب باید فرمت شه یا نه؟

با سلام خدمت دوستان محترم من ویندوزم 7 هستش حالا بازم میخوام 7 نصب کم هنگام نصب در قسمت( drive options (advanced که میخواستم درایو c رو فرمت کنم

قبل c یه درایو به نام system reserved 100mb دیدم که 71 مگش خالیه حالا اینو میخوام بدونم من هم اینو هم درایو c رو فرمت بکنم یا نه به این دست نزنم و فقط c رو فرمت

کنم و ادامه عملیات نصب رو انجام بدم؟؟(میخوام بدونم در ( drive options (advanced اگه فرمتش کنم مشکلات عدیده برام ایجاد میکنه یا نه؟؟)

با تشکر

میانگین پست در روز
    2.45
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 2,863 بار در 1,277 ارسال

شماتنها درایوی رو که میخواهید روش ویندوز بریزید رو فرمت کنید.
    :Abilities
    VB.net Programming
    Site Designing
    Wordpress,Joomla
    Php Programming
    Html5 & Css3
    Security
    Work With Linux And windows

3 کاربر مقابل از OverLoad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

میانگین پست در روز
    3.84
    تشکرشده 2,368 بار در 1,406 ارسال

درایو bit reserve درایو سیستمی هستش که اطلاعاتی از قابلیت هایی مثله bit locker و غیره که در ویندوز هستند رو در اون قسمت ذخیره میکنند درایو c رو فرمت کنید سپس نصب ویندوز رو ادامه دهید.

4 کاربر مقابل از s.seven عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

میانگین پست در روز
    0.04
    سیستم عامل
    تشکرشده 4 بار در 4 ارسال

با تشکر از جوابهاتون ضمنا اگه این درایو در قسمت drive options فرمت شه چه مشکلاتی پیش میاد؟ از بعضی از دوستان پرسیدم گفتن مشکلی پیش نمیاد اون دوباره ساخته خواهد شد.
    اونی که اونوقت ساخته میشه از نظر فضای خالی با همین درایو برابری میکنه یا نه فرق خواهد داشت؟؟ با تشکر

میانگین پست در روز
    2.39
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 2,971 بار در 1,360 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.84 نمایش پست ها
    با تشکر از جوابهاتون ضمنا اگه این درایو در قسمت drive options فرمت شه چه مشکلاتی پیش میاد؟ از بعضی از دوستان پرسیدم گفتن مشکلی پیش نمیاد اون دوباره ساخته خواهد شد.
    اونی که اونوقت ساخته میشه از نظر فضای خالی با همین درایو برابری میکنه یا نه فرق خواهد داشت؟؟ با تشکر
    درایو ویندوز رو فرمت کنی و next کنی, ویندوز قدیم پاک میشه و جدید نصب میشه. به حجم درایو کاری نداره.

درایو های دیگه رو هم اگر فرمت کنید اطلاعات درونش از بین میره و پارتیشن سرجاش میمونه!
    درد اینجاست که درد را نمیشود به هیچ کس حالی کرد
    Domenik

آموزش کامل کار با your unistaller
    آموزش کامل کار با Recover my files

کاربر مقابل از Domenik عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    0.04
    سیستم عامل
    تشکرشده 4 بار در 4 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Domenik نمایش پست ها
    درایو ویندوز رو فرمت کنی و next کنی, ویندوز قدیم پاک میشه و جدید نصب میشه. به حجم درایو کاری نداره.

درایو های دیگه رو هم اگر فرمت کنید اطلاعات درونش از بین میره و پارتیشن سرجاش میمونه!
    آقای domenik مچکرم اما منظور من system reserved بود که سوالش رو بالا پرسیده بودم و دوستان s.seven و overload جواب دادن روی سوال قبلیم این بود:
    درایو system reserved درهنگام نصب باید فرمت شه یا نه؟

با سلام خدمت دوستان محترم من ویندوزم 7 هستش حالا بازم میخوام 7 نصب کم هنگام نصب در قسمت( drive options (advanced که میخواستم درایو c رو فرمت کنم

قبل c یه درایو به نام system reserved 100mb دیدم که 71 مگش خالیه حالا اینو میخوام بدونم من هم اینو هم درایو c رو فرمت بکنم یا نه به این دست نزنم و فقط c رو فرمت

کنم و ادامه عملیات نصب رو انجام بدم؟؟(میخوام بدونم در ( drive options (advanced اگه فرمتش کنم مشکلات عدیده برام ایجاد میکنه یا نه؟؟)

با تشکر

overload: شماتنها درایوی رو که میخواهید روش ویندوز بریزید رو فرمت کنید.

s.seven:
    درایو bit reserve درایو سیستمی هستش که اطلاعاتی از قابلیت هایی مثله bit locker و غیره که در ویندوز هستند رو در اون قسمت ذخیره میکنند درایو c رو فرمت کنید سپس نصب ویندوز رو ادامه دهید.

حالا منظورم در سوال بالا از این درایو دقیقا همون درایو 100 مگی system reserved هستش اگه فرمت شه چی میشه؟ باید دوباره درایو c بسازم؟ دوستان گفتن که فقط درایو ویندوز رو فرمت کنم حالا میخوام بدونم در drive options اگه system reserved رو فرمت کنم چه مشکلاتی گریبانگیرم میشه ؟ (چون دوستان خلاصه جواب دادن که: فقط درایو
    ویندوز فرمت شه ) حالا میخوام کلا از لحاظ علمی یاد بگیرم زدیم هم اینو و هم درایو ویندوز رو از drive options فرمت کردیم چه عواقبی در انتظار ماست؟؟
    اگه از خود ویندوز system reserved رو حذف کنیم عواقبش وخیمتر از حالتی میشه که که از drive options حذف کنیم ؟
    ببخشید طولانی شد ولی این سوال بسیاری از افراد میشه که با خوندن جوابش مطلب رو یاد میگیرن
    با تشکر
    ویرایش توسط mehdi.84 : ۱۹م آذر ۱۳۹۲ در ساعت ۰۳:۰۳

کاربر مقابل از mehdi.84 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    2.45
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 2,863 بار در 1,277 ارسال

ببینید من فکر کنم اگر از درایو اپشن و وقتی که دارید ویندوز جدید نصب میکنید اونرو فرمت کنید مشکلی نداره چون اونجا یکسری اطلاعات ویندوز قبلیتون هستش اما درحالت عادی ممکنه مشکلاتی بوجود بیاد که بستگی به محتویات اون درایو داره.

2 کاربر مقابل از OverLoad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین