پکیج گردو 20 فروشگاه الکترونیکی گردو
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: هنگ کردن ویندوز 7

میانگین پست در روز
    0.01
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

Unhappy هنگ کردن ویندوز 7

با سلام ...
    من حدود یک ماه پیش یه لب تاب دل ( n5110 ) خریدم .
    اما یه مشکل با اون دارم . مشکلم این هست که وقتی به اینترنت وصل میشم زیاد هنگ میکنه ; مخصوصا زمانی که از پ* ر* ا*ک*س*ی ف* ا* ی* ر* یا س* ا* ک* س استفاده میکنم !

دوبار ویندوزی که همراه لب تابم بود رو نصب کردم وحتی یه ویندوز جدید خریدم و دوباره نصب کردم اما این مشکلم درست نشد . ( ویندوز هفت 64 بیتی )
    چند جا دیدم که گفته بودن مشکل از گزم شدن لب تاب هست ، ولی دیدم اصلا ربطی به اون نداره چون یه پایه خنک کننده هم خریدم اما مشکلم حل نشد !

حالا اگه میشه هر کی میدونه مشکل من چطور حل میشه اینجا بگه تا همه استفاده کنن .

با سپاس فراوان

میانگین پست در روز
    1.02
    سیستم عامل
      Windows-7
    تشکرشده 3,294 بار در 1,530 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط alnajon نمایش پست ها
    با سلام ...
    من حدود یک ماه پیش یه لب تاب دل ( n5110 ) خریدم .
    اما یه مشکل با اون دارم . مشکلم این هست که وقتی به اینترنت وصل میشم زیاد هنگ میکنه ; مخصوصا زمانی که از پ* ر* ا*ک*س*ی ف* ا* ی* ر* یا س* ا* ک* س استفاده میکنم !

دوبار ویندوزی که همراه لب تابم بود رو نصب کردم وحتی یه ویندوز جدید خریدم و دوباره نصب کردم اما این مشکلم درست نشد . ( ویندوز هفت 64 بیتی )
    چند جا دیدم که گفته بودن مشکل از گزم شدن لب تاب هست ، ولی دیدم اصلا ربطی به اون نداره چون یه پایه خنک کننده هم خریدم اما مشکلم حل نشد !

حالا اگه میشه هر کی میدونه مشکل من چطور حل میشه اینجا بگه تا همه استفاده کنن .

با سپاس فراوان
    درود احتمالا سیستم شما ویروسی هست یه اسکن کامل کنید سیستم رو و بعدش یه برنامه پاک سازی ریجستری هم نصب کنید . و بعد تست کنید شاید مشکل بر طرف شد .موفق باشید

میانگین پست در روز
    1.14
    تشکرشده 1,607 بار در 875 ارسال

سلام بر شما
    1. هنگامی که به اینترنت وصل میشید، تنها مرورگر هنگ میکنه یا کل رایانه؟
    2. تو این چند باری که ویندوز نصب کردید دیسک سخت "HDD" رو قالب بندی "Format" کردید یا تنها درایو "C" رو (درایوی که توش ویندوز نصبه) ؟
    3. رایانه تون رو با استفاده از دیسک نجات (پیشنهاد من Kaspersky هست) بررسی بکنید، یادتون نره که ابتدا بروزش کنید.

میانگین پست در روز
    0.01
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط goyafilter نمایش پست ها
    درود احتمالا سیستم شما ویروسی هست یه اسکن کامل کنید سیستم رو و بعدش یه برنامه پاک سازی ریجستری هم نصب کنید . و بعد تست کنید شاید مشکل بر طرف شد .موفق باشید
    الان دارم آنتی ویروسم رو آپدیت میکنم ، انشا ا... که بعد از اسکن درست بشه . شما برای پاک سازی رجیستری چه نرم افزاری رو پیشنهاد میکنین ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط goyafilter نمایش پست ها
    سلام بر شما

هنگامی که به اینترنت وصل میشید، تنها مرورگر هنگ میکنه یا کل رایانه؟
    تو این چند باری که ویندوز نصب کردید دیسک سخت "HDD" رو قالب بندی "Format" کردید یا تنها درایو "C" رو (درایوی که توش ویندوز نصبه) ؟
    رایانه تون رو با استفاده از دیسک نجات (پیشنهاد من Kaspersky هست) بررسی بکنید، یادتون نره که ابتدا بروزش کنید.
    درمورد سوال اول بگم که کل رایانه هنگ میکنه ، نه موس تکون میخوره و نه .... که مجبورم با پایین نگه داشتن دکمه پاور ریستارت کنم ( میترسم با تکرار این کار رایانه آسیب ببینه )

در جواب سوال دوم هم باید بگم که من فقط درایو سی رو فرمت کردم ، با فرمت کردن کل هارد دیسک درست میشه ؟ ( اگه با این کار درست میشه با چه نرم افزاری این کار رو بکنم ؟ )

منظورتون از از سوال سوم اسکن رایانه در حالت بوت هست ؟

یه چیز هم بگم ، ایا ویندوز سون مخصوص لب تاب هست ؟ شاید مشکل از اون باشه . کدوم نسخه ویندوز سون رو نصب کنم بهتره !!؟

میانگین پست در روز
    1.14

الان دارم آنتی ویروسم رو آپدیت میکنم ، انشا ا... که بعد از اسکن درست بشه . شما برای پاک سازی رجیستری چه نرم افزاری رو پیشنهاد میکنین ؟

درمورد سوال اول بگم که کل رایانه هنگ میکنه ، نه موس تکون میخوره و نه .... که مجبورم با پایین نگه داشتن دکمه پاور ریستارت کنم ( میترسم با تکرار این کار رایانه آسیب ببینه )

در جواب سوال دوم هم باید بگم که من فقط درایو سی رو فرمت کردم ، با فرمت کردن کل هارد دیسک درست میشه ؟ ( اگه با این کار درست میشه با چه نرم افزاری این کار رو بکنم ؟ )

منظورتون از از سوال سوم اسکن رایانه در حالت بوت هست ؟

یه چیز هم بگم ، ایا ویندوز سون مخصوص لب تاب هست ؟ شاید مشکل از اون باشه . کدوم نسخه ویندوز سون رو نصب کنم بهتره !!؟
    1. دقیقا چه زمانی هنگ میکند؟

• هنگام باز کردن مرورگر "Browser"؟
    • هنگام وصل شدن به اینترنت (روشن شدن چراغ مودم اینترنت)؟
    • هنگامی که یه مدت مشخصی از بالا اومدن ویندوز بگذره؟ (مثلا 10 یا 15 دقیقه)

2. اگر رایانه شما به بد افزار یا نرم افزار مخرب الوده باشه، بله؛ با قالب بندی دیسک سخت درست میشه (البته احتمال های دیگه ای هم هست)
    3. بله منظورم همونه، این کار رو کردید؟
    4. تا جایی که میدونم خیر. کاملترین نسخه ویندوز 7 "Ultimate" هست.

میانگین پست در روز
    0.01
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط axon نمایش پست ها
    1. دقیقا چه زمانی هنگ میکند؟

• هنگام باز کردن مرورگر "Browser"؟
    • هنگام وصل شدن به اینترنت (روشن شدن چراغ مودم اینترنت)؟
    • هنگامی که یه مدت مشخصی از بالا اومدن ویندوز بگذره؟ (مثلا 10 یا 15 دقیقه)

2. اگر رایانه شما به بد افزار یا نرم افزار مخرب الوده باشه، بله؛ با قالب بندی دیسک سخت درست میشه (البته احتمال های دیگه ای هم هست)
    3. بله منظورم همونه، این کار رو کردید؟
    4. تا جایی که میدونم خیر. کاملترین نسخه ویندوز 7 "Ultimate" هست.
    من وقتی به اینترنت وصل میشم و کار های معمولی انجام میدهم زیاد هنگ نمیکنه ، اما وقتی از برنامه ای مثل پراکسی فایر استفاده میکنم و با فایر فاکس یا هر مرورگر دیگه ای میخواهم وارد یه سایت ف*ی*ل*ت *ر شده یا هر سایت دیگه ای برم بعد وارد کردن آدرس اون سایت و زدن اینتر بعد 2 ثانیه کلا سیستم هنگ میکنه ! ( وقتی پراکسی فایر بازه و میخواهم برم تو یه سایت هنگ میکنه ! )

در حالی که من با همون برنامه پراکسی فایر روی کامپیوتر های دیگه به راحتی میتونم کار کنم !

میتونه مشکل از درایو های لب تابم باشه ؟؟!!!
    راستی میشه به طور معمولی با کاسپر اسکای از طریق ویندوز اسکن کنم ( به جای اسکن از طریق بوت چون سی دی برای 2011 هست و آپدیت نیست . !! )

میشه بگید چطور باید قالب بندی کنم ؟

میانگین پست در روز
    1.14

من وقتی به اینترنت وصل میشم و کار های معمولی انجام میدهم زیاد هنگ نمیکنه ، اما وقتی از برنامه ای مثل پراکسی فایر استفاده میکنم و با فایر فاکس یا هر مرورگر دیگه ای میخواهم وارد یه سایت ف*ی*ل*ت *ر شده یا هر سایت دیگه ای برم بعد وارد کردن آدرس اون سایت و زدن اینتر بعد 2 ثانیه کلا سیستم هنگ میکنه ! ( وقتی پراکسی فایر بازه و میخواهم برم تو یه سایت هنگ میکنه ! )

در حالی که من با همون برنامه پراکسی فایر روی کامپیوتر های دیگه به راحتی میتونم کار کنم !

میتونه مشکل از درایو های لب تابم باشه ؟؟!!!
    راستی میشه به طور معمولی با کاسپر اسکای از طریق ویندوز اسکن کنم ( به جای اسکن از طریق بوت چون سی دی برای 2011 هست و آپدیت نیست . !! )

میشه بگید چطور باید قالب بندی کنم ؟
    درباره مورد اول و دوم
    علاقه ای به پاسخ ندارم
    متاسفم
    3: پیشنهاد من اینه که از دیسک نجات استفاده کنید (میتونید اون رو از پایگاه شرکت سازنده بگیرید و روی یه دیسک بنویسید "Write" سپس استفاده کنید، یا اینکه همین نسخه ای که دارید رو ابتدا بروز سپس ازش استفاده کنید)
    البته نرم افزارش هم هست، اما چون در حالت بوت هیچ فرآیندی "Proccess" فعال نیست، این گونه کار بهتر پیش میره.
    4: تو اینترنت جستجو کنید، پیدا میکنید اموزش تصویری هم هست، اگه مشکل داشتید بفرمایید تا پاسخ بدم
    اما همین که شما روی درایو مورد نظر راست کلیک کنید و گزینه "Format" رو بزنید قالب بندی درایو انجام میشه

• البته برای قالب بندی درایو "C" (یا اون درایوی که توش ویندوز نصب هست) باید خارج از ویندوز این کار رو انجام بدید
    • از دیسک ویندوز (مرحله پیش از نصب ویندوز) میتونید استفاده کنید
    • همچنین نرم افزارهای دیگه ای برای این کار هستن

کاربر مقابل از axon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کلمات کلیدی این موضوع