نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

میانگین پست در روز
    0.00
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض مشکل در نصب matlab 2014

با سلام
    من یک بسته نرم افزار گردو 2015 برای مک خریداری کرده ام و برای نصب برنامه متلب مشکل دارم
    اول بر روی osx 10.9 تست کردم و الان هم روی 10.10 امتحان کردم هر بار همین مشکل برایم پیش آمد و نتوانستم این نرم افزار را نصب کنم.
    مشکل:
    پس از اکسترکت کردن نرم افزار وقتی به سراغ فابل installformacosx.app در پوشه setup میروم پیام زیر نمایان میشود:
    you can't open the application because powerpc application are no longer supported

میانگین پست در روز
    0.14
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 66 بار در 56 ارسال

اون ورژن بر روی 10.10 نصب نمی شود با Yosemite مشکل دارد . در 10.9 اول برنامه را با برنامه Appdelet کامل پاک کنید سپس دوباره نصب نمایید.

میانگین پست در روز
    0.00
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

اول روی ۱۰.۹ نصب کردم ولی همین پیام رو میداد

میانگین پست در روز
    0.14
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 66 بار در 56 ارسال

حتما چک شود موقع نصب اینترنت وصل نباشد . سیستم سخت افزاریتون هم باید ساپورت کنه این برنامه را اگر مدل مک خود را بنویسید میتونم بیشتر کمکتون کنم.

میانگین پست در روز
    0.00
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط VAMPIIIRE نمایش پست ها
    با سلام
    من یک بسته نرم افزار گردو 2015 برای مک خریداری کرده ام و برای نصب برنامه متلب مشکل دارم
    اول بر روی osx 10.9 تست کردم و الان هم روی 10.10 امتحان کردم هر بار همین مشکل برایم پیش آمد و نتوانستم این نرم افزار را نصب کنم.
    مشکل:
    پس از اکسترکت کردن نرم افزار وقتی به سراغ فابل installformacosx.app در پوشه setup میروم پیام زیر نمایان میشود:
    you can't open the application because powerpc application are no longer supported

دوست عزیز این نسخه از متلب قدیمی هستش و برای مک هایی که سی پی یو powerpc دارن هستش
    شما اگر میخوای روی یوسمیت نصب کنی matlab R2014a رو دانلود کن و یک patch هم داره با اون میتونی نصب کنی همم چنین میتونی matlab R2014b و یا matlab R2015a رو دانلود کنی که نیاز به پچ هم نداره

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

سلام.یه بسته نرم افزاری iGERDOO 2016 خریدم و موقع نصب نرم افزارMathWorks MATLAB R2015b 8.6 ارور زیر رو نمایش میده.
    you can't open the application"InstallFor MacOSX" because powerpc application are no longer supported
    یعنی تقریبا همون پیغامی که دوستمون در بالا دو سال پیش نوشته بود .
    مدل لپ تاب هم macbook pro retina early 2015 هست.

میانگین پست در روز
    0.30
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 52 بار در 43 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط kasko نمایش پست ها
    سلام.یه بسته نرم افزاری iGERDOO 2016 خریدم و موقع نصب نرم افزارMathWorks MATLAB R2015b 8.6 ارور زیر رو نمایش میده.
    you can't open the application"InstallFor MacOSX" because powerpc application are no longer supported
    یعنی تقریبا همون پیغامی که دوستمون در بالا دو سال پیش نوشته بود .
    مدل لپ تاب هم macbook pro retina early 2015 هست.

1 -قبل از نصب برنامه ، فایل License.lic را از پوشه Gerdoo ، به داخل درایو سیستم عامل کپی نمایید ( روی دستکتاپ ).
    2 -فایل نصب برنامه را اجرا نمایید.
    3 -در حین نصب برنامه در صفحه Select installation method گزینه Use a File installation key را انتخاب و سپس بر روی دکمه
    Next کلیک نمایید.
    4 -در صفحه Provide File Installation Key گزینه I have the File Installation Key for my license را انتخاب نموده و سپس
    کد زیر را وارد کرده و بر روی دکمه Next کلیک نمایید.
    54422-40402-23817-20808-30933
    5 -بعد از نصب برنامه و قبل از اجرای آن ، فایل libmwservices.dylib را از پوشه گردو در مسیر زیر کپی و جایگزین نمایید.
    Application \ MATLAB_R2015b \ Show Pakage Contents \ bin \ maci64
    نکته :جهت مشاهده Show Pakage Contents بر روی فایل MATLAB_R2015b کلیک راست کرده و این گزینه را انتخاب نمایید.
    6 -برنامه را اجرا نموده و از صفحه Activate MathWork… گزینه Activate manually without… را انتخاب و سپس بر روی دکمه
    Next کلیک نمایید.
    7 -در صفحه بعد گ زینه Enter the Full path to your license file… را انتخاب و سپس بر روی دکمه Browse کلیک نمایید.
    8 -فایل License.lic که در مرحله 1 در درایو سیستم عامل کپی کرده بودید را انتخاب و Select نمایید و در آخر بر روی دکمه Next و
    Finish کلیک نمایید.