نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

میانگین پست در روز
    0.04
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض مشکل نصب ویندوز 10

سلام
    من یک لپ تاپ سامسونگ مدل RV511 دارم که میخواهم ویندوز 10 روی آن نصب کنم. سی دی Windows 10 Final Edition را دارم. وقتی میخواهم آن را نصب کنم اگر از بوت آن را اجرا کنم پنجره ویندوز 10 نمایش داده می شود و دیگر هیچ کاری انجام نمی شود. وقتی هم که از طریق setup آن را اجرا کنم پس از restart دوباره به همان وضعیت رفته و فقط پنجره ویندوز 10 نمایش داده می شود ( بدون هیچ منویی) و اگر به همان وضعیت باقی بماند بعد ازمدتی خاموش می شود.
    لطفا بنده را راهنمایی کنید این مشکل از کجاست و چطور آن را حل کنم؟
    ویرایش توسط hgh9936 : 15th November 2017 در ساعت 18:01

میانگین پست در روز
    0.43
    تشکرشده 469 بار در 297 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hgh9936 نمایش پست ها
    سلام
    من یک لپ تاپ سامسونگ مدل RV511 دارم که میخواهم ویندوز 10 روی آن نصب کنم. سی دی Windows 10 Final Edition را دارم. وقتی میخواهم آن را نصب کنم اگر از بوت آن را اجرا کنم پنجره ویندوز 10 نمایش داده می شود و دیگر هیچ کاری انجام نمی شود. وقتی هم که از طریق setup آن را اجرا کنم پس از restart دوباره به همان وضعیت رفته و فقط پنجره ویندوز 10 نمایش داده می شود ( بدون هیچ منویی) و اگر به همان وضعیت باقی بماند بعد ازمدتی خاموش می شود.
    لطفا بنده را راهنمایی کنید این مشکل از کجاست و چطور آن را حل کنم؟
    وقت بخیر دوست عزیز

اگر در هنگام نصب با پیغام خطایی روبرو نمیشود لطفا دیسک را روی یک سیستم دیگر چک کنید در صورت رفع نشدن مشکل حتما با شماره پشتیبانی گردو تماس حاصل بفرمائید .

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.

کاربر مقابل از Ultimate عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    0.04
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Ultimate نمایش پست ها
    وقت بخیر دوست عزیز

اگر در هنگام نصب با پیغام خطایی روبرو نمیشود لطفا دیسک را روی یک سیستم دیگر چک کنید در صورت رفع نشدن مشکل حتما با شماره پشتیبانی گردو تماس حاصل بفرمائید .

مرسی
    ممنون از راهنمایی
    سی دی بر روی سیستم دیگر درست کار می کند ولی روی این لپ تاپ مشکل دارد

میانگین پست در روز
    0.04
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

شرمنده من تازه کارم و شماره پشتیبانی گردو را ندارم. لطفا" شماره را به بنده اعلام کنید
    با تشکر

میانگین پست در روز
    0.43
    تشکرشده 469 بار در 297 ارسال

شرمنده من تازه کارم و شماره پشتیبانی گردو را ندارم. لطفا" شماره را به بنده اعلام کنید
    با تشکر
    وقت بخیر دوست عزیز

دیسک شما سالم است و نیازی به تماس گرفتن نیست اول مطمئن شوید که تنظیمات بایوس به درستی انجام شده است و بعد از سلامت سی دی رام خود مطمئن شوید .

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.

کاربر مقابل از Ultimate عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    0.04
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

سلام
    از پاسخگویی شما سپاسگزارم. من تنظیم first boot را روی دی وی دی قرار داده ام. تنظیم دیگری هم لازم است؟ چون همچنان ویندوز نصب نمی شود

میانگین پست در روز
    0.29
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 52 بار در 43 ارسال

سلام
    از پاسخگویی شما سپاسگزارم. من تنظیم first boot را روی دی وی دی قرار داده ام. تنظیم دیگری هم لازم است؟ چون همچنان ویندوز نصب نمی شود

این روش برای آن دسته از رایانه هایی است که یا در آنها از قبل ویندوز نصب نشده است یا دچار مشکل شده و قابل اجرا نیست یا اینکه شما می‌خواهید خودتان کنترل کامل بر روی فرایند نصب اعمال کنید.
    در این روش باید ابتدا رایانه را از طریق DVD-ROM راه اندازی (بوت) کنید. در حالت عادی، حالت بوت بر روی هارد دیسک قرار دارد.
    به همین دلیل ما با بوت شدن ویندوز روبرو می شویم و اصطلاحاً ویندوز زمانی بالا می آید که تنظیمات بوت مربوط به مادر بورد، بر روی هارد دیسک تنظیم شده باشد.

تنظیمات مادر بورد ها کمی با هم متفاوت هستند اما قسمت مربوط به تنظیمات بوت، به راحتی قابل مشاهده است.
    بسته به نوع مادربورد رایانه تان باید درایو راه انداز سیستم (بوت) مربوطه را از‌هارد به DVD-ROM تغییر دهید.

به هنگام روشن کردن رایانه به پیام دقت کنید. گزینه ای را برای ورود به تنظیمات مادر بورد یا اصطلاحاً “Setup” یا تنظیمات بایوس به شما معرفی می کند. بعنوان مثال : کلید Del یا کلید F2 . در صورتی که بلافاصله کلید معرفی شده را بفشارید، وارد تنظیمات مادربورد خواهید شد.

همچنین برخی مادربورد ها گزینه ای را برای تغییر مستقیم بوت، ارائه داده اند. بعنوان مثال: کلید F12 در برخی از مادربورد ها باعث میشود بدون رفتن به تنظیمات بایوس، بوت را بر روی سخت افزار مورد نظر قرار دهید.

پس از ورود به تنظیمات مادربورد، قسمتی با نام Boot وجود دارد که می‌توانید آن را انتخاب کنید. سپس با کلیدهای جهت نمای کیبورد یا کلید های PageUp و PageDn میتوانید گزینه مقابل آن را تغییر دهید. همچنین میتوانید بر روی گزینه مقابل کلید Enter را فشرده و از لیست باز شده سخت افزار مورد نظر (که در اینجا DVD-ROM شما مد نظر است) را انتخاب کنید.

برخی از Mother Board‌ها در این قسمت نام کمپانی سازنده DVD-ROM شما را نشان می‌دهند. مثلاً اگر شما از مدل Pioner، Samsung یا … استفاده می‌کنید این نام را مشاهده خواهید کرد.
    در صورتی که چند سخت افزار مقابل گزینه Boot مشاهده می شود و این سخت افزار ها بصورت لیست و در زیر هم قرار گرفته شده اند.
    شما می بایست دقت داشته باشید که گزینه مربوط به DVD-ROM در اولین اولویت قرار داشته باشد. برای تغییر اولویت ها می‌توانید با استفاده از کلید‌های “+” یا “-“ صفحه کلید استفاده کنید.

در سیستم‌های قدیمی‌تر Boot سیستم اصولاً در حالت A/C یا Floppy Disc قرار دارد که باید به DVD-ROM تغییر کند.
    پس از اعمال این تغییرات کلید F10 را فشار داده و با انتخاب گزینه Y تغییرات اعمال شده را ذخیره کنید سیستم را مجدداً Restart کنید.

.
    شروع نصب ویندوز 7

اگر مراحل فوق را صحیح انجام داده باشید و DVD نصب را در DVD-ROM قرار داده اید، با صفحه زیر روبرو خواهید شد و 8 ثانیه زمان دارید که کلید Enter از صفحه کلید را بفشارید.

[تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.].

موفق باشی

- لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید و نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.