نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض کسی هست اینجا لایسنس اورجینال ویندوز 10 داشته باشه یا حداقل ازش اطلاعی داشته باشه؟

سلام دوستان من مسئول شبکه شرکت کوچیکی هستم که چند بار در هفته های اخیر مورد حمله هکر ها قرار گرفتیممیخواستم بدونم کسی هست که از لایسنس های ویندوز و ویندوز سرور اطلاعی داشته باشه؟ فایده ای داره خریدش؟

میانگین پست در روز
    1.20
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 2,483 بار در 1,237 ارسال

درود. به نظرم شبکه و سرورتون را بدرستی کانفیگ کنید تا احتمال چنین حملاتی کاهش پیدا کنه.
    [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.] - [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]

میانگین پست در روز
    0.00
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Masihmosavi نمایش پست ها
    سلام دوستان من مسئول شبکه شرکت کوچیکی هستم که چند بار در هفته های اخیر مورد حمله هکر ها قرار گرفتیم میخواستم بدونم کسی هست که از لایسنس های ویندوز و ویندوز سرور اطلاعی داشته باشه؟ فایده ای داره خریدش؟
    با سلام خدمت شما دوست گرامی...قطعا اگر هزینه کافی را دارید تهیه ویندوز سرور ضرری ندارد...تو ایران خرج کردن واسه ویندوز رایج نیست ...ولی متاسفانه اکثرا به خاطر اطلاعات پایینه...اخه شما فرض کن دیگه سرعتت مختل نمیشه...همین کلی مزیته واسه یه شرکت.اگه یه سرورتون سرعتش مشکل پیدا کنه کار کلی کارمند لنگ میشه...به هرحال مام نشستیم پشت گود و میگیم لنگش کن.والا خودم اگه جاتون بودم با اینکه میدونستم کار درست چیه ولی بازم تضمین نمیکنم که انجامش میدادم یانه...

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر شهرابی نمایش پست ها
    درود. به نظرم شبکه و سرورتون را بدرستی کانفیگ کنید تا احتمال چنین حملاتی کاهش پیدا کنه.
    حاجی شما خودت داری میگی احتمالش کاهش پیدا کنه کار ما اصلا جوری نیست که حتی همون احتمال کم خطرو هم قبول کنیم یه راه حلی میخوام واسه احتمال 0 این چند روز تحقیقامو کردم و نظرم بیشتر به سمت خرید لایسنس رفت

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

خدایی گیج شدم شاید من اطلاعات کافی ندارم ولی اخه چرا ویندوز سرور 2012 اورجینال از 100 تومن شروع میشه تا یه میلیون؟:| د خب مگه چیش فرق داره:| مدلی چیزیش فرق داره؟والا میترسم از گودال بیفتم تو چاه:| ازین طرف هک میشیم از اون طرف لایسنس کرک شده رو به بهونه اورجینال بهمون بدن:/که تازه مشخص نیس طرف چرا کرک کرده

میانگین پست در روز
    0.43
    تشکرشده 469 بار در 297 ارسال

خدایی گیج شدم شاید من اطلاعات کافی ندارم ولی اخه چرا ویندوز سرور 2012 اورجینال از 100 تومن شروع میشه تا یه میلیون؟:| د خب مگه چیش فرق داره:| مدلی چیزیش فرق داره؟والا میترسم از گودال بیفتم تو چاه:| ازین طرف هک میشیم از اون طرف لایسنس کرک شده رو به بهونه اورجینال بهمون بدن:/که تازه مشخص نیس طرف چرا کرک کرده
    وقت بخیر دوست عزیز

اول از هر چیز لطفا ذکر کنید که دقیقا چه اتفاقی افتاده سایته شما هک شده یا cms شما جهت رفع مشکل لطفا دقیقا اعلام کنید که سیستم چیه و چه اتفاقی افتاده آیا سایت دیفیس شده برای حل مشکل باید تمامی موارد رو ذکر کنید.

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.

میانگین پست در روز
    0.43
    تشکرشده 469 بار در 297 ارسال

وقت بخیر دوست عزیز

قطعا یک ویندوز اورجینال مزایای آپدیت و گرفتن پشتیبانی رو به شما میده ولی برای داشتن امنیت فقط ایراد از سیستم عامل شما نیست هر چیزی میتونه باعث این بشه که سیستم شما مورد هدف قرار بگیره تا متوجه دلیل اصلی هک شدن و حفره ایی که ایجاد شده یا به شکل ساده تر باگ ایجاد شده نشدین به هیچ عنوان هزینه الکی بابت خرید نکنید مشکلتونو مطرح کنید جز به جز و نوع آسیبی که دیدین ما حتی نمیدونیم شما به صورت local آسیب دیدین یا remote .

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.

میانگین پست در روز
    0.00
    سیستم عامل
    تشکر شده یکبار در یک ارسال

هیچوقت به سایتای که لایسنس هایی با قیمت های پایین ارائه میدن واسه خرید لایسنس روجوع نکن.این فروشندگان در واقع لایسنس های اصلی تک کاربره ی چند بار فعالسازی و مادام العمر (retail)که در سایت مایکروسافت ارائه میشوند را ارائه نمیکنند و غالبا از نوع OEM یا MSDN هستند و اگر هم Retail باشند به چندین نفر فروخته شده اند.عباراتی مانند "به علت خرید عمده تخفیف گرفته شده" و امثال اینها همگی دور از واقعیت اند و اگر هم تخفیفی باشد برای همان انواع OEM و MSDN است که نسخه هایی مناسب کاربران خانگی و عادی نمیباشند و فقط مناسب کارهای عمده سازمانی و کارهایی از این قبیل استضمن اینکه من با نظر دوستمون موافقم شما فعلا بگین دچار چه حمله ای شدین شاید بشه حلش کرد

کاربر مقابل از ehsan akkaf عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    0.00
    سیستم عامل
    تشکر شده یکبار در یک ارسال

پیش فرض سلام

هزاران مشکل مختلف میتونه پیش اومده باشه دوست عزیز،اگر هم خودتون متخصص نیستید یک نفر رو بیارید تا براتون رفع اشکال کنه در مورد لایسنس هم مسلما آپدیت ها و وصله های امنیتی مداومی که مایکروسافت ارائه میده خیلی تو امنیت تاثیر داره و خیلی از راهای نفوذ رو میبنده،مثلا برای همین وانا کرای و... که این چند مدت حسابی بحثشون داغ بوده،مایکروسافت سریعا وصله امنیتیشو منتشر کرد و اگر ویندوزتون اورجینال اکتیو شده باشه این اپدیت ها به سادگی نصب میشن و مشکلات خیلی کمتر میشن

کاربر مقابل از ariayi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

[تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.].[تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]

کلمات کلیدی این موضوع