نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

میانگین پست در روز
    0.00
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض مشکل در اجرای بازی sniper elite 4

سلام. من بازی sniper elite 4 شرکت گردو رو خریدم و از ویندوز 10، 64 بیت اینترپرایز استفاده می کنم، بازی رو نصب کردم و هنگام اجرا و پلی کردن این خطا رو میده و اجرا نمیشه: failed to create license directory! Please check steam path and run as admin. قبلا شرکت گردو این ایرادات را نداشت و بازی هاش راحت اجرا می شد اما جدیدا هر بازی از گردو می گیرم یه مشکلی داره. لطفا راهنمایی کنید. با تشکر!

میانگین پست در روز
    0.42
    تشکرشده 469 بار در 297 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط احمد ن نمایش پست ها
    سلام. من بازی sniper elite 4 شرکت گردو رو خریدم و از ویندوز 10، 64 بیت اینترپرایز استفاده می کنم، بازی رو نصب کردم و هنگام اجرا و پلی کردن این خطا رو میده و اجرا نمیشه: failed to create license directory! Please check steam path and run as admin. قبلا شرکت گردو این ایرادات را نداشت و بازی هاش راحت اجرا می شد اما جدیدا هر بازی از گردو می گیرم یه مشکلی داره. لطفا راهنمایی کنید. با تشکر!
    وقت بخیر دوست عزیز

آنتی ویروس و اینترنت را هنگام نصب غیر فعال کنید در صورت رفع نشدن مشکل با پشتیبلنی گردو تماس حاصل فرمائید .

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.

میانگین پست در روز
    0.00
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

سلام منم همین بازی رو نصب کردم و مشکل داشتم حتی با سیستم های دیگه هم امتحان کردم و مشکل همچنان وجود داشت . بعد از تماس گفتن دیسکها رو برگردونم و عوض کنم اما با انجام این کار هم مشکل حل نشد حالا باید چیکار کنم؟تصویر هر دو خطا رو هم اسال کردم ، ضمنا اتصال اینترنت و آنتی ویروس هم قطع بوده
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

سلام

واقعا جای تاسف داره
    پشتیبانی گردو گفت دوباره نصب کنید
    حتما اینترنت و آنتی ویروس را غیر فعال نکردید

3 بار این بازی را نصب کردم
    پشتیبانی با نرم افزار ریموت Supremo به سیستم وصل شد
    اما بسیار بی تفاوت گفت دوباره نصب کنید

من هزینه کردم و بخاطر اینکه لوگوی گردو روش بود خریدم
    الان چه کسی باید پاسخ بده؟؟؟؟؟

میانگین پست در روز
    0.42
    تشکرشده 469 بار در 297 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط abrishami نمایش پست ها
    سلام

واقعا جای تاسف داره
    پشتیبانی گردو گفت دوباره نصب کنید
    حتما اینترنت و آنتی ویروس را غیر فعال نکردید

3 بار این بازی را نصب کردم
    پشتیبانی با نرم افزار ریموت Supremo به سیستم وصل شد
    اما بسیار بی تفاوت گفت دوباره نصب کنید

من هزینه کردم و بخاطر اینکه لوگوی گردو روش بود خریدم
    الان چه کسی باید پاسخ بده؟؟؟؟؟
    وقت بخیر دوست عزیز

مشخصات سخت افزاری سیستم را با پشت جلد کاغذی بازی مقایسه کنید دقت فرمائید سیستم از سلامت کامل برخوردار باشد نیازی به نصب مجدد بازی بر روی ویندوز فوق نیست لطفا بازی را بر روی ویندوز دیگری تست کنید تا از سلامت بازی و ویندوز مطمئن شویم .

اگر از سلامت سیستم خود و درایورهای سیستم مطمئن هستید بدون شک سیستم شما توانایی اجرا کردن بازی را ندارد.

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

سلام ببخشید من این بازیو نصب کردم خیلیم راحت و عالی بالا اومد ولی همون شروع بازی که باید توپ و دشمنارو تگ کنم با کیبورد هر دکمه ای رو میزنم تگ نمیشه تو تنظیمات بازی نوشته دکمه space حتی عوضش کردم یه دکمه دیگه رو امتحان کردم نشد میشه راهنمایی کنید

میانگین پست در روز
    1.37
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 3,592 بار در 1,973 ارسال