صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24

میانگین پست در روز
    0.44
    تشکرشده 468 بار در 297 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط maslani نمایش پست ها
    با سلام
    مشکل Lisece Manager
    کتیا V5R21 را بر روی ویندوز 64 بیتی نصب کردم . کرک و سرویس پک هم نصب کردم . پس از اولین ورود به نرم افزار تنظیمات مربوط به Lisence Manager را انجام دادم . اما هر بار که نرم افزار را برای استفاده باز میکنم بازهم همان پنجره Lisence Manager پیغام میدهد که بایستی ok کنم و بعد وارد نرم افزار شوم . راهی نیست که این پیغام در شروع نرم افزار نشان داده نشود ؟
    وقت بخیر دوست عزیز

ارور مربوط به لایسنس شما میباشد لطفا مراحل لایسنس را مرور کرده و دوباره انجام دهید .

دقت نمایید که فولدر ProgramData به صورت پیش فرض Hidden است و باید از Control Panel – Folder Option فایل های Hidden را قابل نمایش سازید.
    مراحل را طبق راهنما انجام دهید.

مرسی

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

سلام من پک گردویار آموزش Catia 5-6R2014 رو امروز گرفتم و نصب هم کردم و مراحل کرک رو هم انجام دادم کار هایی تو این تاپیک گفتید رو هم انجام دادم. اما باز مشکل license managerv رو دارم و گزینه هایی که باید تیک بزنم کم رنگ هستن و فعال نیستن. فقط تو مرحله 18 راهنمای نصب مسیر C:\Program Files پوشه Dassault Systemes نبود و من دستی اون پوشه ها رو درست کردم . سیستم: win10-64bit/ram8/corei7 .یکی از ضعف های این محصول اینه که فیلم آموزش نصب نداره خواهشا به فکر کاربرها باشید تا از خرید دوباره از محصولات شما منصرف نشن!
    ویرایش توسط kamyar620 : ۲۸م تیر ۱۳۹۶ در ساعت ۲۱:۵۲

میانگین پست در روز
    0.44
    تشکرشده 468 بار در 297 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar620 نمایش پست ها
    سلام من پک گردویار آموزش Catia 5-6R2014 رو امروز گرفتم و نصب هم کردم و مراحل کرک رو هم انجام دادم کار هایی تو این تاپیک گفتید رو هم انجام دادم. اما باز مشکل license managerv رو دارم و گزینه هایی که باید تیک بزنم کم رنگ هستن و فعال نیستن. فقط تو مرحله 18 راهنمای نصب مسیر C:\Program Files پوشه Dassault Systemes نبود و من دستی اون پوشه ها رو درست کردم . سیستم: win10-64bit/ram8/corei7 .یکی از ضعف های این محصول اینه که فیلم آموزش نصب نداره خواهشا به فکر کاربرها باشید تا از خرید دوباره از محصولات شما منصرف نشن!
    وقت بخیر دوست عزیز

داخل نرم افزارهای گردو و داخل پوشه ایی که سورس نرم افزار در آن قرار دارد حتما یک فایل راهنمای نصب به صورت pdf موجوده که به صورت کامل و با تصویر مرحله به مرحله تمامی مراحل نصب جز به جز توضیح داده شده است و به هیچ عنوان شما نباید هیچ فایلی رو به صورت دستی بسازید اگر مشکلتون رفع نشد جهت کسب اطلاعات بیشتر حتما با واحد پشتیبانی گردو تماس حاصل فرمائید .

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.

میانگین پست در روز
    0.00
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Enterprise نمایش پست ها
    این خطا به خاطر اینه که local area connection شما disable هست یا قبلا catia روی این سیستم داشتید.

این 2 مورد رو چک کنید و اطلاع بدید.
    local area connection کجاس؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123