صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 35

میانگین پست در روز
    1.10
    تشکرشده 2,102 بار در 1,189 ارسال

سلام.
    لطفا دقت فرمایید که:
    فرمت زبان ویندوز و تاریخ و ساعت باید انگلیسی باشد. فایل لایسنس را باید در مسیر C:\ProgramData\DassaultSystemes کپی نمایید.
    راهنمای نصب کاملا واضح و مطمئن است. طبق راهنما مراحل را انجام دهید و در صورتی که مشکل همچنان پابرجاست لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید و کد محصولی که نصب مینمایید را از روی جلد، بالا سمت راست اعلام نمایید.

کاربر مقابل از Enterprise عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    0.04
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکر شده یکبار در یک ارسال

سلام.هر چه قدر سعی میکنم نمیتونم این نرم افزار رو استفاده کنم.طول نصب مشکلی ندارم.آپدیتش رو هم نصب نمیکنم که ارور میده.اما بعد از نصب وقتی میخوام بازش کنم مشکل داره.اگر کسی میدونه راه حل چیه بگه.تصاویر ارور رو نمیتونم بذارم بلد نیستم.متن ارور داخل یک کادر سفید با یک مثلث زرد و علامت تعجبه و متنش There is no suitable license to fulfill the ..... requestبه جای ..... همون گزینه هایی هستش که در جریان نصب باید تیک بزنیم.از گروه گردو در عجبم که این محصول رو دادن بیرون.اولین باره که میبینم این گروه یک نرم افزار داده بیرون و همه هم باهاش مشکل دارن و راه حلی هم برای مشکلاتشون جز خرید از یک شرکت دیگه نیست.
    ویرایش توسط shayansearch : ۲۵م خرداد ۱۳۹۶ در ساعت ۲۰:۵۱

میانگین پست در روز
    0.31
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 50 بار در 42 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط shayansearch نمایش پست ها
    سلام.هر چه قدر سعی میکنم نمیتونم این نرم افزار رو استفاده کنم.طول نصب مشکلی ندارم.آپدیتش رو هم نصب نمیکنم که ارور میده.اما بعد از نصب وقتی میخوام بازش کنم مشکل داره.اگر کسی میدونه راه حل چیه بگه.تصاویر ارور رو نمیتونم بذارم بلد نیستم.متن ارور داخل یک کادر سفید با یک مثلث زرد و علامت تعجبه و متنش There is no suitable license to fulfill the ..... requestبه جای ..... همون گزینه هایی هستش که در جریان نصب باید تیک بزنیم.از گروه گردو در عجبم که این محصول رو دادن بیرون.اولین باره که میبینم این گروه یک نرم افزار داده بیرون و همه هم باهاش مشکل دارن و راه حلی هم برای مشکلاتشون جز خرید از یک شرکت دیگه نیست.
    دوست عزیز شرکت گردو تمامی محصولاتش را بارها و بارها توسط سیستم های مختلف و سیستم عامل های سازگار تست و چک میکند. شما هم اگر مشکلتون حل نشده حتما با تیم پشتیبانی شرکت گردو تماس بگیرید.

- لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید و نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

میانگین پست در روز
    0.04
    سیستم عامل

نقل قول نوشته اصلی توسط novin_9090 نمایش پست ها
    دوست عزیز شرکت گردو تمامی محصولاتش را بارها و بارها توسط سیستم های مختلف و سیستم عامل های سازگار تست و چک میکند. شما هم اگر مشکلتون حل نشده حتما با تیم پشتیبانی شرکت گردو تماس بگیرید.
    سلام.نه متاسفانه مشکلم حل نشده.به نظر شما با تعویض ویندوز و نصب ویندوز 7 مشکلم حل میشه؟چون الان توی کارخانه این نرم افزار رو روی سیستمم دارم ویندوزش 7 هستش.متاسفانه صبح ها محل کارمم به نظر شما بدون اینکه پشت سیستمم باشم میتونن کمکم کنن؟
    ویرایش توسط shayansearch : ۳۰م خرداد ۱۳۹۶ در ساعت ۰۷:۲۰

میانگین پست در روز
    0.44
    تشکرشده 463 بار در 292 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط shayansearch نمایش پست ها
    سلام.نه متاسفانه مشکلم حل نشده.به نظر شما با تعویض ویندوز و نصب ویندوز 7 مشکلم حل میشه؟چون الان توی کارخانه این نرم افزار رو روی سیستمم دارم ویندوزش 7 هستش.متاسفانه صبح ها محل کارمم به نظر شما بدون اینکه پشت سیستمم باشم میتونن کمکم کنن؟
    وقت بخیر دوست عزیز

دوست عزیز نرم افزار کتیا مشکلات مربوط به خود را برای نصب دارد و مربوط به شرکت گردو نمی باشد در نظر داشته باشید برای نصب باید تمامی موارد فوق به درستی رعایت شود اگر امکان فرستادن عکس از ارور را ندارید با واحد پشتیبانی تماس حاصل بفرمائید و مطمئن باشید نرم افزار روی سیستم به درستی نصب خواهد شد و بدون هیچ مشکلی اجرا می شود .

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.

میانگین پست در روز
    0.04
    سیستم عامل

نقل قول نوشته اصلی توسط Ultimate نمایش پست ها
    وقت بخیر دوست عزیزدوست عزیز نرم افزار کتیا مشکلات مربوط به خود را برای نصب دارد و مربوط به شرکت گردو نمی باشد در نظر داشته باشید برای نصب باید تمامی موارد فوق به درستی رعایت شود اگر امکان فرستادن عکس از ارور را ندارید با واحد پشتیبانی تماس حاصل بفرمائید و مطمئن باشید نرم افزار روی سیستم به درستی نصب خواهد شد و بدون هیچ مشکلی اجرا می شود .مرسی
    سلام.ممنون از راهنماییتون

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض مشکل اجرای کتیا در ویندوز 10 پس از خاموش کردن سیستم

سلام ...چندی قبل من کتیا r26 را برای نصب بر روی ویندوز 10 تهیه کردم و به هر زحمتی بود این نرم افزار را نصب کردم و به اجرا در آمد...پس از خاموش کردن سیستم و گذشت زمانی سیستم را دوباره روشن کردم و موقع اجرا نرم افزار با پیغامی که در زیر آورده شده مواجه شدم و نرم افزار دیگر اجرا نشد...این در حالی است که مراتب قبل را برای ایمن سازی فایل کرک توسط آنتی ویروس انجام داده ام...برای حل این مشکل نرم افزار لایسنس را پاک کردم و دوباره مراحل کرک کردن را انجام دادم و مشکل رفع شد، تا اینکه سیستم را ری استارت کردم و دوباره با پیام قبل موجه شدم .... برای حل این مشکل چه راهی پیشنهاد می کنید؟
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

میانگین پست در روز
    0.44

نقل قول نوشته اصلی توسط pilot313 نمایش پست ها
    سلام ...چندی قبل من کتیا r26 را برای نصب بر روی ویندوز 10 تهیه کردم و به هر زحمتی بود این نرم افزار را نصب کردم و به اجرا در آمد...پس از خاموش کردن سیستم و گذشت زمانی سیستم را دوباره روشن کردم و موقع اجرا نرم افزار با پیغامی که در زیر آورده شده مواجه شدم و نرم افزار دیگر اجرا نشد...این در حالی است که مراتب قبل را برای ایمن سازی فایل کرک توسط آنتی ویروس انجام داده ام...برای حل این مشکل نرم افزار لایسنس را پاک کردم و دوباره مراحل کرک کردن را انجام دادم و مشکل رفع شد، تا اینکه سیستم را ری استارت کردم و دوباره با پیام قبل موجه شدم .... برای حل این مشکل چه راهی پیشنهاد می کنید؟
    وقت بخیر دوست عزیز

ویندوز دیفندر را از داخل کنترل پنل غیر فعال کنید حتما مراحل فعال سازی را مجددا انجام دهید و دوباره برای آنتی ویروس فایلها را ایمن سازی نمایید enroll را پاک کرده و مجددا از اول بسازید .

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

2 کاربر مقابل از Ultimate عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

میانگین پست در روز
    0.00
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

Lightbulb آیا کتیا v5 r21 sp 2 گردو روی ویندوز 10 نصب میشود یا پامپیوتر های 10 ساپورت

سلام من کتا v5 r21 sp2گردو رو روی سون نصب کردم حالا میخوام همون ورژن رو روی ویندوز 10 نصب کنم یا ورژنی که بتونه هم رویویندوز 10 نصب بشه هم نقشه ها و فایل های قبلی سون رو باز کن لطفا راهنمایی کنید منونم .سیستم عامل من ویندوز 7 است و هم روی سیستم دیگر ویندوز 10

میانگین پست در روز
    0.44

نقل قول نوشته اصلی توسط yofga61 نمایش پست ها
    سلام من کتا v5 r21 sp2گردو رو روی سون نصب کردم حالا میخوام همون ورژن رو روی ویندوز 10 نصب کنم یا ورژنی که بتونه هم رویویندوز 10 نصب بشه هم نقشه ها و فایل های قبلی سون رو باز کن لطفا راهنمایی کنید منونم .سیستم عامل من ویندوز 7 است و هم روی سیستم دیگر ویندوز 10
    وقت بخیر دوست عزیز

روی جلد زیر آرم گردو لطفا کد نرم افزار را ذکر کنید مثال : 004563 یا 1452

مرسی

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین