صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

سلام خسته نباشیدکتیا ورژن V5-6R2016 sp1 رو روی سیستمم نصب کردم و برای چند ساعت مشکلی نداشت ولی بعد از چند ساعت تمام license ها غیر فعال شد.توی این چند ساعت اصلا به اینترنت وصل نشدم.بعد از نصب دسترسی نرم افزار به اینترنت رو هم قطع کردم فایل های dll رو هم برای windows defender اعتماد سازی کردم حتی windows defender رو هم غیر فعال کردم ولی بازم license ها غیر فعال شدن.نصب این نرم افزار واقعا کلافم کرده میشه راهنماییم کنید که چیکار باید بکنم؟؟؟سیستمم ویندوز 10 64 بیتی هست و آنتی ویروس هم روی سیستمم ندارم فقط همون windows defender هستممنون

میانگین پست در روز
    0.44
    تشکرشده 468 بار در 297 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadj9675 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشیدمشکل مربوط به پاک کردن فایل dll توسط آنتی ویروس رو برای window defender هم باید انجام بدیم؟؟؟چظوری؟؟؟سیستمم ویندوز 10 64 بیتی هست
    وقت بخیر دوست عزیز

قدم اول: منوی استارت سیستم خود را باز کنید و در پایین و سمت چپ آن، بر روی “Settings” کلیک کنید تا صفحه تنظیمات سیستم باز شود. سپس بر روی قسمت “Update & Security” کلیک کنید تا وارد تنظیمات به روز رسانی شوید.

قدم دوم: در سربرگ های سمت چپ، وارد بخش “Windows Defender” شوید و به پایین اسکرول کنید و در زیرشاخه های موجود در بخش “Exclusions”، گزینه “Add an Exclusion” را انتخاب کنید.

در صفحه باز شده شما سه قسمت می بینید که به توضیح هر کدام می پردازیم:

Files And Folders

File Types

Processes

Files and Folders: در این بخش، شما می توانید به راحتی یک فولدر، فایل، و یا حتی درایو را در لیست فایل های مورد اعتماد ویندوز دیفندر قرار دهید.

File Types: در این بخش، شما اسم و فرمت یک فایل را می نویسید و به سادگی آن فایل مورد اعتماد ویندوز دیفندر واقع می شود و هیچ گاه آن را اسکن نمی کند.

Processes: در این بخش شما می توانید یک فعالیت را در سیستم خود مورد اعتماد کنید. بدین شکل که یک فایل را در این لیست قرار می دهید و هرگاه آن فایل را باز کردید، تمامی فایل های مرتبط با آن که در کنار آن فعال می شوند هم مورد اعتماد هستند و یا می توانید در این بخش سایت ها را مورد اعتماد واقع کنید.

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.

کاربر مقابل از Ultimate عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    0.44

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadj9675 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشیدکتیا ورژن V5-6R2016 sp1 رو روی سیستمم نصب کردم و برای چند ساعت مشکلی نداشت ولی بعد از چند ساعت تمام license ها غیر فعال شد.توی این چند ساعت اصلا به اینترنت وصل نشدم.بعد از نصب دسترسی نرم افزار به اینترنت رو هم قطع کردم فایل های dll رو هم برای windows defender اعتماد سازی کردم حتی windows defender رو هم غیر فعال کردم ولی بازم license ها غیر فعال شدن.نصب این نرم افزار واقعا کلافم کرده میشه راهنماییم کنید که چیکار باید بکنم؟؟؟سیستمم ویندوز 10 64 بیتی هست و آنتی ویروس هم روی سیستمم ندارم فقط همون windows defender هستممنون
    وقت بخیر دوست عزیز حتما با توجه به گفته های شما و فعال بودن نرم افزار احتمالا یا یک نرم افزار امنیتی باعث پاک شدن فایلهای لایسنس شده یا آپدیت و یا فایروال سیستم برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکل حتما با پشتیبانی گردو تماس حاصل بفرمائید مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

کاربر مقابل از Ultimate عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

با سلام
    بنده تمام مراحل نصب رو از روی دستورالعمل درست انجام دادم ولی زمان باز کردن کتیا گزینه ها غیرفعال هستن.حتی با کانکت کردن لوکال هاست این قضیه درست نشد.لطفا راهنمایی بفرمایید چه کاری باید انجام بدم تا برنامه اجرا شه.ویندوز 10 هست و آنتی ویروس ندارم.
    [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]
    ویرایش توسط nadeb : ۱۲م آبان ۱۳۹۶ در ساعت ۲۰:۵۲

میانگین پست در روز
    0.44

نقل قول نوشته اصلی توسط nadeb نمایش پست ها
    با سلام
    بنده تمام مراحل نصب رو از روی دستورالعمل درست انجام دادم ولی زمان باز کردن کتیا گزینه ها غیرفعال هستن.حتی با کانکت کردن لوکال هاست این قضیه درست نشد.لطفا راهنمایی بفرمایید چه کاری باید انجام بدم تا برنامه اجرا شه.ویندوز 10 هست و آنتی ویروس ندارم.
    [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]

وقت بخیر دوست عزیز

لطفا فرمت تاریخ سیستم را چک کنید تا فارسی نباشد اگر تاریخ شما یعنی اعداد تاریخ سیستم انگلیسی نوشته شده است بدون شک مراحل نصب به درستی انجام نشده است برای رفع مشکل پستهای قبل و مرتبط با کتیا در انجمن را مطالعه کنید در صورت رفع نشدن مشکل و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره پشتیبانی گردو تماس حاصل بفرمائید .

مرسی

میانگین پست در روز
    0.02
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط novin_9090 نمایش پست ها
    دوست عزیز

روی یکسری از سیستم ها این مشکل بوجود می آید لطفا sp1 نصب نکنید.

سلام داداش
    من ویندوز 10 استفاده میکنم بعد کتیا v5-6 sp1میخام نصب کنم در حین نصب پیغام the alplcation not respon میده بنظرتون چکار کنم؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234