نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض یه تروجان پاک نشدنی به نام win64/trojandownloader.wauchos.A trojan

سلام دوستان

یه تروجان به نام win64/trojandownloader.wauchos.A trojan الان یه ماهه هر وقت سیستمو روشن می کنم ،با کدهای مختلف میاد و هی eset ( که تازگی هم خرید کردم از گردو ) اونو پاک می کنه ، ولی دوباره هر دفعه روشن می کنم میاد

همه کاریم کردم
    حتی eset sysrescuer بروز رسانی شده از سایت سافت گذر گرفتم و رایت کردم و اسکن کردم

اما هیچ ، به قوت قبل سر جاشه

اگه بتونید راهنماییم کنید که عالیه

ناتیفیکیشن eset رو هم عینا می نویسم پایین

threat found in memory
    object : operating memory>>powershel.exe (2116 و هر دفعه یه کد

threat :
    a variant of win64/Trojandownloader.wauchos.A trojan

میانگین پست در روز
    1.38
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 2,470 بار در 1,229 ارسال

درود

یه بار سیستم را با سیف مود بالا بیارید و از Trojan Remover برای حذفش استفاده کنید. اگه حل نشد از Kaspersky Rescue Disk استفاده نمایید.
    [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.] - [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]

میانگین پست در روز
    0.60
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 42 بار در 39 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.b نمایش پست ها
    سلام دوستان

یه تروجان به نام win64/trojandownloader.wauchos.A trojan الان یه ماهه هر وقت سیستمو روشن می کنم ،با کدهای مختلف میاد و هی eset ( که تازگی هم خرید کردم از گردو ) اونو پاک می کنه ، ولی دوباره هر دفعه روشن می کنم میاد

همه کاریم کردم
    حتی eset sysrescuer بروز رسانی شده از سایت سافت گذر گرفتم و رایت کردم و اسکن کردم

اما هیچ ، به قوت قبل سر جاشه

اگه بتونید راهنماییم کنید که عالیه

ناتیفیکیشن eset رو هم عینا می نویسم پایین

threat found in memory
    object : operating memory>>powershel.exe (2116 و هر دفعه یه کد

threat :
    a variant of win64/Trojandownloader.wauchos.A trojan
    سلام

نکته: کارهایی که در زیر گفته می شود حتما باید توسط متخصص کامپیوتر بررسی شود.

ویروسی یا تروجانی که روی سیستم شما نشسته به این دلیله که آنتی ویروس شما برای مدتی کار نمیکرده!
    بهترین روش تو اینجور شرایط استفاده از یک آنتی ویروس لایسنس شده و به روز هست که بتونید به طور کامل سیستم رو اسکن کنید
    اگر با وجود این کارها باز هم اروری براتون میاد که هنوز ویروس موجوده، میتونه دو تا دلیل داشته باشه:
    1. اینکه ویروس چون پیش از فعالسازی آنتی ویروس روی سیستم شما نشسته، قابل پاک شدن نیست
    2. اینکه اون فایلی که به عنوان ویروس داره شناسایی میشه، یک فایل کرک باشه که به اشتباه داره شناسایی میشه
    ولی در کل بهترین کاری که میشه کرد و از امنیت سیستم مطمئن بود این هست که ویندوز عوض بشه و بعد از نصب ویندوز، اولین کار نصب آنتی ویروس و اسکن کامپیوتر باشه

ممنون