نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: گردو 29

میانگین پست در روز
    0.02
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

Smile گردو 29

با سلام و احترام، آفیس 2016 را نصب کزدم روی ویندوز 7 اما متاسفانه برنامه infopath که من به آن نیاز دارم جزء برنامه های نصب شده نیست، لطفا راهنمایی کنید. آفیس را به شکل کامل نصب کردم

میانگین پست در روز
    0.02
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Ultimate نمایش پست ها
    وقت بخیر دوست عزیز احتمالا از گزینه install استفاده کردید برای اینکه نرم افزار آفیس به صورت کامل نصب شود نیاز به انتخاب گزینه نصب دستی یا costume برای نصب کامل آفیس دارید برای نصب ابزارهای دیگر دیسک را دوباره وارد دستگاه کرده و اقدام به نصب ابزارهای جا مانده کنید. مرسی
    ضمن تشکر از مدیر محترم انجمن، باید عرض کنم که جهت نصب از گزینه costume استفاده کردم، اما infopath جزء لیست نبود. من پک 29، 2017 گردو را خریداری کرده‌ و آفیس را با استفاده از آن نصب کردم

میانگین پست در روز
    0.31
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 50 بار در 42 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط noor48 نمایش پست ها
    ضمن تشکر از مدیر محترم انجمن، باید عرض کنم که جهت نصب از گزینه costume استفاده کردم، اما infopath جزء لیست نبود. من پک 29، 2017 گردو را خریداری کرده‌ و آفیس را با استفاده از آن نصب کردم
    دوست عزیز برنامه infopath از نسخه 2013 به بعد از مجموعه آفیس به کل حذف شده.

- لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید و نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

میانگین پست در روز
    0.02
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض عدم وچود infopath در نسحه آفیس حرفه‌ای پلاس پک 29 گزدو

نقل قول نوشته اصلی توسط novin_9090 نمایش پست ها
    دوست عزیز برنامه infopath از نسخه 2013 به بعد از مجموعه آفیس به کل حذف شده.
    با سلام و احترام و تشکر از پاسختان متاسفانه طبق بررسی ها و تحفیفاتی که انجام دادم پاسختان غیرکارشناسانه و غیر دفیق است، چون ماکرو سافت نسخه 2016 را با امکانات مختلفی منتشر نموده که متناسب با قابلیتها و امکانات هر نسخه آنرا به یک نام توصیف کرده که تنها در نسخه microsoft office professional plus 2016 نرم افرار infopath2016 ارائه کرده است. این در حالی است که شرکت گردو نیز همین نسخه را در پک 29 عرضه نموده و جالب این که در توضیحات روی دی وی دی نیز قید شده که این نسخه از آفیس دارای infopath 2016 است. با قسمت پشتیبانی شرکت تماس گرفتم آنها نیز میگویند که ماکروسافت در نسخه 2016 ، infopath ارائه نکرده است. پس مشخص است که اشکال از شرکت گردو است که به منظور فروش بیشتر نسخه‌ای دیگر را به جای نسخه (professional plus 2016) ارائه کرده و به غلط نیز اعلام میکند که ماکروسافت آنرا ارائه نکرده است و این مصداق غش در معامله است.دوستانه توسعه میکنم که اشتباه خود را بپذیرید و از مشتریان خود عذرخواهی کنید و مشکل را بی خود به گردن ماکروسافت نیندازید. این که 55 هزارتومان برای خرید یک بسته هزینه کنی و بعد پاسخ سربالا بشنوی واقعا نوبره، چه تضمینی وجود دارد که بقیه نرم افزارها نیز همچو مشکلی نداشته باشد. با تشکر
    ویرایش توسط novin_9090 : ۴م تیر ۱۳۹۶ در ساعت ۱۶:۵۱

میانگین پست در روز
    0.31
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 50 بار در 42 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط noor48 نمایش پست ها
    با سلام و احترام و تشکر از پاسختان متاسفانه طبق بررسی ها و تحفیفاتی که انجام دادم پاسختان غیرکارشناسانه و غیر دفیق است، چون ماکرو سافت نسخه 2016 را با امکانات مختلفی منتشر نموده که متناسب با قابلیتها و امکانات هر نسخه آنرا به یک نام توصیف کرده که تنها در نسخه microsoft office professional plus 2016 نرم افرار infopath2016 ارائه کرده است.این در حالی است که شرکت گردو نیز همین نسخه را در پک 29 عرضه نموده و جالب این که در توضیحات روی دی وی دی نیز قید شده که این نسخه از آفیس دارای infopath 2016 است. با قسمت پشتیبانی شرکت تماس گرفتم آنها نیز میگویند که ماکروسافت در نسخه 2016 ، infopath ارائه نکرده است. پس مشخص است که اشکال از شرکت گردو است که به منظور فروش بیشتر نسخه‌ای دیگر را به جای نسخه (professional plus 2016) ارائه کرده و به غلط نیز اعلام میکند که ماکروسافت آنرا ارائه نکرده است و این مصداق غش در معامله است.دوستانه توسعه میکنم که اشتباه خود را بپذیرید و از مشتریان خود عذرخواهی کنید و مشکل را بی خود به گردن ماکروسافت نیندازید. این که 55 هزارتومان برای خرید یک بسته هزینه کنی و بعد پاسخ سربالا بشنوی واقعا نوبره، چه تضمینی وجود دارد که بقیه نرم افزارها نیز همچو مشکلی نداشته باشد. با تشکر
    دوست عزیز شاید این لینک ها که مربوط به خود کمپانی مایکروسافت می شود به شما کمک کند در مورد پک 2016 اشتباها نوشته شده بوده بدلیل اطالاعات غلط خود کمپانی مایکروسافت که بعدا اصلاح کرد. تمام مطالب کاملا کارشناسی می باشد. ---- [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.] ------ [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.] ------- [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.] ------- [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.] ------ ممنون

- لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید و نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.