نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

Exclamation مشکل در نصب ایلوستریتور 2017

سلام من ورژن 21 ایلوستریتور رو نصب کردم برای کرک کردن فایل path رو اجرا میکنی و گزینه رو مطابق دستور العمل روی ایلوستریتور گذاشتم و هنگام install باید فایل amtlib.dll رو انتخاب کنی ولی برای من در قسمت نصب برنامه این فایل وجود نداره . چطور باید کرک رو تکمیل کنم

میانگین پست در روز
    1.17
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 2,484 بار در 1,238 ارسال

درودفایل پچ را با Run as admin اجرا میکنید؟
    [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.] - [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]

میانگین پست در روز
    0.27
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 52 بار در 43 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط omidi28 نمایش پست ها
    سلام من ورژن 21 ایلوستریتور رو نصب کردم برای کرک کردن فایل path رو اجرا میکنی و گزینه رو مطابق دستور العمل روی ایلوستریتور گذاشتم و هنگام install باید فایل amtlib.dll رو انتخاب کنی ولی برای من در قسمت نصب برنامه این فایل وجود نداره . چطور باید کرک رو تکمیل کنم
    دوست عزیز از روش فعالسازی و کرک جدید استفاده کنید. اگر نیاز به فایل amtlib.dll دارید لطفا از این لینک استفاده کنید و دقیقا طبق راهنما مراحل انجام دهید . -- [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.] --- پسورد فایل: [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]
    ویرایش توسط novin_9090 : ۱۳م تیر ۱۳۹۶ در ساعت ۱۰:۱۱

- لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید و نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

Exclamation

بله دقیقا مطابق دستور با همکاران شما تماس گرفتم فرمودند فایل آپدیت رو از روی سایت بگیرید و پچ کنید درست میشهچو گفتند 2015 هم باشه مشکلی نیست و کار میکنهاینکار رو هم کردم ولی کرک نشده و پیغام و تایم میده.

میانگین پست در روز
    0.42
    تشکرشده 469 بار در 297 ارسال

بله دقیقا مطابق دستور با همکاران شما تماس گرفتم فرمودند فایل آپدیت رو از روی سایت بگیرید و پچ کنید درست میشهچو گفتند 2015 هم باشه مشکلی نیست و کار میکنهاینکار رو هم کردم ولی کرک نشده و پیغام و تایم میده.
    وقت بخیر دوست عزیز

لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید و از فعالساز استفاده کنید مراحل فعالسازی را با دقت انجام دهید (100% تست شده بدون مشکل)

[تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]

مراحل فعال‌سازی:
    بعد از خارج کردن آن از حالت فشرده، فايل Patch.exe را در مسير نصب برنامه کپي و اجرا نماييد (ترجیحاً به صورت ران از ادمین).
    دقت بفرمایید از این پس در ابتدا هنگام نصب گزینه TRY یا Trial را انتخاب کنید.
    32bit:
    C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CC 2015.5 (32 Bit)
    64bit:
    C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CC 2015.5
    از ليست برنامه ی موردنظر را انتخاب و بر روي دکمه Install کليک نماييد.
    فايل amtlib.dll را از مسير نصب برنامه انتخاب نموده و بر روي دکمه Open کليک نماييد.
    فايل Patch.bat را با Run as administrator اجرا نماييد.

مرسی
    ویرایش توسط Ultimate : ۱۹م تیر ۱۳۹۶ در ساعت ۰۹:۲۸
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

Arrow

متاسفانه با همه راهنمایی های شما نرم افزار ایلوستریتور دیگه باز نمیشه و باید فقط sign in کنیروشهای فوق هم اثری نداره و جواب نمیدهحالا کرکی هست که در این حالت کار کنه یا باید نرم افزار رو پاک کنم دوباره نصب کنم ؟ برای پاک کردن نرم افزار نکته خاصی هست ؟نرم افزار ایلستریتوری هم که نصب کردم ورژن 2017 بود که البته فتوشاپ به درستی کرک شد و کار میکنه ولی ایلوستریتور از همون اولش فایلهای کرک که درست کار نکرد دیگه نشد .من از پک ورژن 30 استفاده میکنم و همچنین ویندوز 10 64بیت

میانگین پست در روز
    0.42
    تشکرشده 469 بار در 297 ارسال

متاسفانه با همه راهنمایی های شما نرم افزار ایلوستریتور دیگه باز نمیشه و باید فقط sign in کنیروشهای فوق هم اثری نداره و جواب نمیدهحالا کرکی هست که در این حالت کار کنه یا باید نرم افزار رو پاک کنم دوباره نصب کنم ؟ برای پاک کردن نرم افزار نکته خاصی هست ؟نرم افزار ایلستریتوری هم که نصب کردم ورژن 2017 بود که البته فتوشاپ به درستی کرک شد و کار میکنه ولی ایلوستریتور از همون اولش فایلهای کرک که درست کار نکرد دیگه نشد .من از پک ورژن 30 استفاده میکنم و همچنین ویندوز 10 64بیت
    وقت بخیر دوست عزیز

لطفا نرم افزار را پاک نکنید با شماره پشتیبانی گردو تماس حاصل فرمائید تا مشکل شما رفع شود.

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.

میانگین پست در روز
    0.10
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

سلام
    منم دقیقا همین مشکل رو دارم. در ضمن توضیحات نصب به شدت افتضاحه تا به حال با برنامه نصبی با این همه ایراد روبرو نبودم. یه راه چاره درست بدید.
    کد نرم افزار من 005174 هستش و روی ویندوز میخوام نصب کنم حتی بیرون هم بردم نتونستن

کلمات کلیدی این موضوع