نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

میانگین پست در روز
    0.05
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض مشکل در لایسنس نرم افزار wondershare mobilego

سلام نرم افزار لایسنس ارائه شده رو تایید نمیکنه .. ممنون میشم لایسنس تایید شده و معتبر رو برام ارسال کنید

میانگین پست در روز
    0.41
    تشکرشده 448 بار در 277 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط moezzi5631 نمایش پست ها
    سلام نرم افزار لایسنس ارائه شده رو تایید نمیکنه .. ممنون میشم لایسنس تایید شده و معتبر رو برام ارسال کنید
    وقت بخیر دوست عزیز

لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

یک عکس از ارور مربوطه آپلود نمائید.

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.

میانگین پست در روز
    0.05
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Ultimate نمایش پست ها
    وقت بخیر دوست عزیز لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود. یک عکس از ارور مربوطه آپلود نمائید. مرسی
    assistant 2017 for mac 2dvd 9 ورژن پک 004921

میانگین پست در روز
    0.32
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 48 بار در 40 ارسال

assistant 2017 for mac 2dvd 9 ورژن پک 004921
    نرم افزار مجددا چک شد و در مراحل فعالسازی مشکلی دیده نشد و نرم افزار مورد نظر طبق مراحل فعالسازی اکتیو شد. [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.] [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]

- لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید و نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

میانگین پست در روز
    0.05
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط novin_9090 نمایش پست ها
    نرم افزار مجددا چک شد و در مراحل فعالسازی مشکلی دیده نشد و نرم افزار مورد نظر طبق مراحل فعالسازی اکتیو شد. [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.] [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]
    همه این مراحل و انجام میدم اکتیو میشه ولی وقتی برنامه رو یه بار میبندم و دوباره باز میکنم دوباره ازم میخواد که اکتیو کنم ... واسه همیشه اکتیو نمیشه فقط کافیه یه بار برنامه رو ببندم و دوباره بازش کنم از حالت اکتیو خارج میشه

میانگین پست در روز
    0.32
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 48 بار در 40 ارسال

همه این مراحل و انجام میدم اکتیو میشه ولی وقتی برنامه رو یه بار میبندم و دوباره باز میکنم دوباره ازم میخواد که اکتیو کنم ... واسه همیشه اکتیو نمیشه فقط کافیه یه بار برنامه رو ببندم و دوباره بازش کنم از حالت اکتیو خارج میشه
    لطفا با همکاران در بخش پشتیبانی شرکت گردو تماس بگیرید.

- لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید و نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

میانگین پست در روز
    0.05
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط novin_9090 نمایش پست ها
    لطفا با همکاران در بخش پشتیبانی شرکت گردو تماس بگیرید.
    با پشتیبانی تماس گرفتم با تیم ویور به سیستم من وصل شدن اما نتیجه ای نداشت . قرار شد پیگیری کنن و نتیجه رو اعلام کنن که همچنان منتظرم ...