نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

Exclamation اجرا نشدن autorun برنامه آموزش premier

در موقع اجرای autorun برنامه آموزش premier پیغام 12785-please use original disk ظاهر میشود ... و اینکه من آموزش premier pro cs6 رو خریدم اما نرم افزار premier pro cs 4 در cd است ...

میانگین پست در روز
    0.41
    تشکرشده 448 بار در 277 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط arashkia نمایش پست ها
    در موقع اجرای autorun برنامه آموزش premier پیغام 12785-please use original disk ظاهر میشود ... و اینکه من آموزش premier pro cs6 رو خریدم اما نرم افزار premier pro cs 4 در cd است ...
    وقت بخیر دوست عزیز

لطفا پیج زیر را مطالعه فرمائید :

[تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]

در رابطه با ورژن نرم افزار اگر با روی جلد تفاوتی میکند لطفا با واحد پشتیبانی گردو تماس حاصل فرمائید .

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.

میانگین پست در روز
    0.03
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

سلام بنده هم بسته آموزش سالید خریدم نصب کردم ولی دی وی دی آموزشیش اعصابمو خراب کرده میندازم داخل درایو میده بیرون یا بالا میاره فقط صدا داره.چرا مشتری مجبور میکنید به روش پلیر شما ببینه

میانگین پست در روز
    0.03
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

متاسفانه با این همه کیفیت و زحمتی که میکشید این کارتون که فیلم آموزشی اینجوری قفلش کردین میره رو اعصاب.ویندوز من ۱۰ هوم

میانگین پست در روز
    0.41
    تشکرشده 448 بار در 277 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin.adib نمایش پست ها
    متاسفانه با این همه کیفیت و زحمتی که میکشید این کارتون که فیلم آموزشی اینجوری قفلش کردین میره رو اعصاب.ویندوز من ۱۰ هوم
    وقت بخیر دوست عزیز

لطفا جهت رفع مشکلتون حتما با واحد پشتیبانی گردو تماس حاصل فرمائید.

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.