نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض نصب ویندوز 10 جدید روی سیستم با ویندوز10

یه ویندوز 10 نصب کردم رو لپ تاپ که دستکاری شده وخراب بود، حالا میخام کلا حذفش کنم و ویندوز 10 جدید گردو رو بریزم...چطور باید حذفش کنم؟

میانگین پست در روز
    0.44
    تشکرشده 463 بار در 292 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط farid.a نمایش پست ها
    یه ویندوز 10 نصب کردم رو لپ تاپ که دستکاری شده وخراب بود، حالا میخام کلا حذفش کنم و ویندوز 10 جدید گردو رو بریزم...چطور باید حذفش کنم؟
    وقت بخیر دوست عزیز

نیاز به بوت سیستم دارید در تنظیمات بایوس به قسمت بوت رفته و درایو dvd خود را بوت کرده تنظیمات را سیو کنید سیستم ریست شده و برای نصب آماده میشود مراحل را مانند دیگر ویندوزها جهت نصب انجام دهید در برخی از سی دی های گردو آموزش نصب ویندوز ها به فارسی در یک فایل pdf گنجانده شده است اگر داخل دیسک شما فایل pdf موجود نبود با یک جستجوی ساده در وب میتوانید مراحل نصب و پارتیشن بندی را پیدا کنید و در قسمت پارتیشن بندی اطلاعات پارتیشن خراب را پاک و یا فرمت کنید.

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.

میانگین پست در روز
    0.00
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 2 بار در 2 ارسال

Thumbs up وقت بخیر

شما میتوانید با جستجوی ساده در گوگل ل (اموش نصب ویندوز 10) راحت مشکلتون حل کنید. یا با همان روشی که دوست عزیزمون گفت انجام بده

کاربر مقابل از kaman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کلمات کلیدی این موضوع