نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: Just cause 2

میانگین پست در روز
    0.00
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض Just cause 2

سلام
    اقا من بعد از مرحله ی اول بازی درست زمانی که می خواد مرحله ی دوم شروع شه صفحه سیاه میشه بدون هیچ اروری میاد بیرون از بازی اگه میشه راهنماییم کنید

میانگین پست در روز
    0.42
    تشکرشده 469 بار در 297 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط amsz2222 نمایش پست ها
    سلام اقا من بعد از مرحله ی اول بازی درست زمانی که می خواد مرحله ی دوم شروع شه صفحه سیاه میشه بدون هیچ اروری میاد بیرون از بازی اگه میشه راهنماییم کنید
    وقت بخیر دوست عزیز

لطفا برای رفع مشکلتون مشخصات سخت افزاری سیستم را به دقت با پشت جلد کاغذی محصول بررسی کنید اگر از توان سخت افزاری خود و صحیح نصب شدن کارت گرافیکی مطمئن هستید برای رفع مشکل و بررسی بیشتر حتما با پشتیبانی تماس حاصل فرمائید.

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.

میانگین پست در روز
    0.02
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

با سلام
    من هم این را مشکل دارم یعنی بعد از مرحله‌ی اول بازی متوقف میشه و ارور just cause 2 has stopped working میده.
    دیدم که گردو از کرک SKIKROW استفاده کرده است پس آپدیت کرک را هم نصب کردم (توش نوشته بود باگ ها رفع شدن) اما بازی مشکل بازی رفع نشد
    حتی گرافیک بازی رو پایین آوردم و توی properties فایل exe بازی هماهنگ سازی سیستم رو روی win xp sp3 گذاشتم اما بازم مشکل رفع نشد
    دیگه نمی دونم باید چیکار کنم
    ویرایش توسط Sina88 : ۱۲م آذر ۱۳۹۶ در ساعت ۲۰:۱۸

میانگین پست در روز
    0.27
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 52 بار در 43 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina88 نمایش پست ها
    با سلام
    من هم این را مشکل دارم یعنی بعد از مرحله‌ی اول بازی متوقف میشه و ارور just cause 2 has stopped working میده.
    دیدم که گردو از کرک SKIKROW استفاده کرده است پس آپدیت کرک را هم نصب کردم (توش نوشته بود باگ ها رفع شدن) اما بازی مشکل بازی رفع نشد
    حتی گرافیک بازی رو پایین آوردم و توی properties فایل exe بازی هماهنگ سازی سیستم رو روی win xp sp3 گذاشتم اما بازم مشکل رفع نشد
    دیگه نمی دونم باید چیکار کنم

با سلام

دوست عزیز

این ارور شایعترین مشکل ویندوز می باشد.

این روش ها حتما توسط فرد متخصص انجام شود و شرکت گردو هیچگونه مسئولیتی در قبال تبعات اشتباه انجام دادن ندارد.

متاسفانه مشکلی که کاربران زیادی با آن مواجه هستند مشکل ارور استپ ورکینگ می باشد که یکی از بزرگترین مشکلات دوست عزیزمون مایکروسافت است و تا به امروز دلیل مشخصی برای این مشکل خود کمپانی مایکروسافت پیدا نکرده.
    این آموزش دارای چندین روش مختلف می باشد که شما هر کدام را به ترتیب انجام می دهید تا به نتیجه مطلوب برسید.

این روش ها حتما توسط فرد متخصص انجام شود و شرکت گردو هیچگونه مسئولیتی در قبال تبعات اشتباه انجام دادن ندارد.
    ———————————————— �——————————————— � ��—————–
    روش اول :

ابتدا برنامه run را در منوی استارت اجرا کنید. یا در دستکتاپ بر روی کلید پنجره + R بفشارید. سپس و کادر خالی آن بنویسد cmd ، حالا پنجره ی سیاهی باز میشود که باید در محیط آن بنویسی BCDEdit.exe /set {current} nx AlwaysOff و بعد دکمه inter را بزنید و سیستمتان را ریستارت کنید .
    یا »»»
    – بر روی start کلیک کن .
    – در قسمت جست و جو ، CMD را سرچ کن و بر روی آن کلیک کنید .
    – این فرمان را وارد کنید ” chkdsk/r/f ” و enter را فشار دهید .
    – رایانه را restart کنید . و منتظر بمانید تا پردازش های لازم را انجام دهد.
    start => cmd => type chkdsk/r/f
    * ممکن است با این پیام روبه رو شوید :
    “Access denied as you do not have significant privileges. You have to invoke this utility in elevated mode.”
    در این صورت مراحل زیر را انجام دهید :
    – به start بروید .
    – از all programs به قسمت accessories رفته و بر روی Command Prompt راست کلیک کنید .
    – بر روی Run as Administrator کلیک کنید .
    – در قسمت جست و جو cmd را بنویسید و بعد enter را فشار دهید .
    – دستور “ chkdsk /r /f ” را بنویسید بعد enter را فشار دهید .
    – رایانه را restart کنید .
    روش دوم : آپدیت نمودن کارت گرافیک

اگر شما در اجرای برنامه با این ارور یعنی has stopped working رو به رو شدید ، به احتمال زیاد کارت گرافیکتون آپدیت نیست ! که برای آپدیت کردن کارت گرافیک میتوانید از این برنامه استفاده کنید.
    روش سوم :

– اینترنت اکسپلورر را باز کنید .
    – به قسمت tools رفته ، بر روی internet option کلیک کرده و advanced را انتخاب کنید
    – تیک Enable third-party browser extensions را بزنید .
    – بر روی apply کلیک و سپس رایانه را restart کنید .
    روش چهارم :

– به start بروید .
    run را جست و جو کنید .
    regedit را تایپ کنید و enter را فشار دهید .
    – در رجیستری این قسمت را جست و جو کنید:
    HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/ Microsoft/ SQMClient/Windows/DisabledSessions
    – در پنجره سمت راست Machine Throttling را حذف کنید .
    – رایانه را restart کنید .
    روش پنجم : ناسازگاری ویندوز 7

ممکن است که فایل یعنی برنامه مورد نظر با ویندوز سون یا 7 سازگار نباشد اگر با اجرای فایلی در ویندوز 7 یا ویستا (معمولا فایل نصب برنامه ها) با ارور has stopped working مواجه شدید یکی از دلایل آن می تواند عدم سازگاری آن با ویندوز 7 یا ویستا باشد . روش حل این مشکل ساده است و برای حل این مشکل به صورت زیر عمل می کنیم :
    ابتدا بر روی فایل مورد نظر کلیک راست کرده و سپس بر روی Properties کلیک میکنیم .
    در پنجره ی باز شده به تب Compatibility رفته تیک کنار گزینه ی “: Run this program in compatibility mode for ” سپس در منوی کشویی زیر این گزینه ویندوز سازگار با این فایل را انتخاب کنید (ترجیحا (Windows XP (Service pack 2 یا (Windows XP (Service pack 3 )
    روش ششم : بخش run

cmd رو از بحش start در اجرا کرده و کد زیر رو نوشته و اینتر رو بزنید : BCDEdit.exe /set {current} nx AlwaysOff و سپس سیستم رو ریستارت کنید.
    روش ششم و راه حل آخر : تعویض ویندوز

باید ویندوز خودتون رو تعویض کنید

استفاده از نسخه های دیگر آخرین راه پیشنهادیست.
    در ضمن قبل از تعویض ویندوز برنامه را در سیستم دیگری چک کنید.

- لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید و نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

کاربر مقابل از novin_9090 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    0.02
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

داداش خیلی ممنون
    اما درست شده بود .
    قبل از آپدیت مشکل atuo save داشت . و مجبور بودم یه فایل سیو درست کنم تا قبل از جایی که بازی خراب میشه
    بعد آپدیت هم هی اون سیو مشکل داره رو باز میکردم که بازم میپرید بیرون
    اما آخرین باز لود از سیو اتوماتیک رو زدم بازی درست شد.
    فعلا که مشکل درست شده
    اما بازم ممنون