نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

میانگین پست در روز
    0.25
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض اشکال در اینونتور

سلام خدمت دوستانچند تا قطعه درست کردم و در حالت اسمبل اونها را وارد کردم ولی وقتی میخوام که کانستریت کنم همشون تبدیل به ی میله میشن و ی پیام خطا میاد که نمیدونم چیه؟عکس میزارم خواهشا کمک کنید .ممنون و سپاس[تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]تصویر دوم[تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط mansournoi : ۲۲م شهریور ۱۳۹۶ در ساعت ۱۳:۳۵

میانگین پست در روز
    0.42
    تشکرشده 448 بار در 277 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mansournoi نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستانچند تا قطعه درست کردم و در حالت اسمبل اونها را وارد کردم ولی وقتی میخوام که کانستریت کنم همشون تبدیل به ی میله میشن و ی پیام خطا میاد که نمیدونم چیه؟عکس میزارم خواهشا کمک کنید .ممنون و سپاس[تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]تصویر دوم[تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]
    وقت بخیر دوست عزیز

یک محدودیت برای شما باعث بوجود آمدن این ارور میشه سیستم را از لحاظ آپدیت سخت افزاری چک کنید . (ارور مشابه ارور شما در سایت اتودسک بسیار است و جواب جامع و کاربردی قید نشده است)

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.