نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض غیر فعال شدن r2016 CATIA v5 6 در ویندوز 10

سلام دوستان

من نرم افزار R2016 CATIA v5 6 رو در ویندوز 10 نصب کردم ، اما لایسنس سرور بعد از چند ساعت علی رغم معرفی فولدرهای نرم افزار به عنوان trusted لایسنس ها غیر فعال میشن ، وقتی لایسنس منیجر رو باز میکنم یا حتی وقتی سرور رو ریمو میکنم تا از اول مراحل فعال سازی رو انجام بدم با این پیام مواجه میشم

[تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]

میانگین پست در روز
    0.27
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 52 بار در 43 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadtb نمایش پست ها
    سلام دوستان

من نرم افزار R2016 CATIA v5 6 رو در ویندوز 10 نصب کردم ، اما لایسنس سرور بعد از چند ساعت علی رغم معرفی فولدرهای نرم افزار به عنوان trusted لایسنس ها غیر فعال میشن ، وقتی لایسنس منیجر رو باز میکنم یا حتی وقتی سرور رو ریمو میکنم تا از اول مراحل فعال سازی رو انجام بدم با این پیام مواجه میشم

[تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]

دوست عزیز

لایسنس نرم افزار کتیا خیلی حساس بوده و باید یکسری مسائل رعایت شود اول از همه برای ساخت صحیح و درست لایسنس باید حتما حتما فقط کارت شبکه اصلی دستگاه ( local area connection یا همون ethernet ) فعال ولی از اینترنت قطع باشد و بقیه کانکشن ها مثل بلوتوث و وایرلس از قسمت Control Panel\Network and Internet\Network Connections باید غیرفعال شوند یعنی کلیک راست و disable شود.

این از نکته ساخت لایسنس.

حتما حتما آنتی ویروس غیر فعال و تمام پوشه های موجود با نام dassault system در سه پوشه Program Files (x86) - Program Files - ProgramData - باید باید حتما در نرم افزار سیستم سکوریتی یا همون آنتی ویروس شما اعتماد سازی بشود.

موفق باشید.

- لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید و نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

کلمات کلیدی این موضوع