نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: MATLAB R2017b

میانگین پست در روز
    0.08
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض MATLAB R2017b

با سلام
    نرم افزار مطلب R2017b گردو را خریدم وتا به الان دوبار نصب کردم روی وبندوز Ultimate 7
    متاسفانه هر بار که فایل setup.exe را از پوشه bin اجرا میکنم یک صفحه سیاه شبیه محیط Dos یک لحظه میاد و میره و سپس وارد محیط نصب میشه
    یعنی در واقع برنامه اجرا نمیشه
    لطفا سریع تر راهنمایی فرمایید

میانگین پست در روز
    0.30
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 52 بار در 43 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط L-tulip نمایش پست ها
    با سلام
    نرم افزار مطلب R2017b گردو را خریدم وتا به الان دوبار نصب کردم روی وبندوز Ultimate 7
    متاسفانه هر بار که فایل setup.exe را از پوشه bin اجرا میکنم یک صفحه سیاه شبیه محیط Dos یک لحظه میاد و میره و سپس وارد محیط نصب میشه
    یعنی در واقع برنامه اجرا نمیشه
    لطفا سریع تر راهنمایی فرمایید

دوست عزیز

محصول شما تست شد و مشکلی وجود نداشت.

برای رفع مشکل باید روی سیستم دیگری تست شود یا با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس حاصل کنید.

موفق باشید.

- لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید و نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

میانگین پست در روز
    0.08
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض matlab r2017b

نقل قول نوشته اصلی توسط novin_9090 نمایش پست ها
    دوست عزیز

محصول شما تست شد و مشکلی وجود نداشت.

برای رفع مشکل باید روی سیستم دیگری تست شود یا با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس حاصل کنید.

موفق باشید.

با تشکر از پاسخ گویی شما
    دوباره نصب کردم و مشکل به ظاهر حل شد اما برنامه خیلی کند باز میشه و هیچ پروزه ای رو درست اجرا نمی کنه
    چرا؟
    لطفا راهنمایی فرمایید

میانگین پست در روز
    0.44
    تشکرشده 468 بار در 297 ارسال

با تشکر از پاسخ گویی شما
    دوباره نصب کردم و مشکل به ظاهر حل شد اما برنامه خیلی کند باز میشه و هیچ پروزه ای رو درست اجرا نمی کنه
    چرا؟
    لطفا راهنمایی فرمایید
    وقت بخیر دوست عزیز

کند بودن سیستم میتونه مربوط به مشخصات سخت افزاری سیستم شما باشه و هیچ ربطی به خود نرم افزار ندارد .

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.

میانگین پست در روز
    0.02
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

سلام
    ببخشید من نمیتونم متلب 2017 رو نصب کنم باید چیکار کنم ؟؟
    [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]

میانگین پست در روز
    0.30
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 52 بار در 43 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط matlabprozhe نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من نمیتونم متلب 2017 رو نصب کنم باید چیکار کنم ؟؟

دوست عزیز

به راهنمای نصب فارسی تصویری مراجعه یا مشخص کنید که دقیقا در کدام مرحله و چه مشکلی دارید.

- لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید و نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

میانگین پست در روز
    0.08
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Ultimate نمایش پست ها
    وقت بخیر دوست عزیز

کند بودن سیستم میتونه مربوط به مشخصات سخت افزاری سیستم شما باشه و هیچ ربطی به خود نرم افزار ندارد .

مرسی

سلام
    متاسفانه من از متلب 2017بی نتونستم استفاده کنم ومجبور شدم نسخه 2011ای رو امروز خریدم پک r2011a
    برنامه رو نصب کردم اما متاسفانه در راهنمای نصب برنامه تون در نسخه 2011 نگفته بعد از اتمام مراحل از کجا برنامه رو باید باز کرد
    از چند مسیر وحتی پوشه ی bin فایل setup.exe رو اجرا کردم اما هر بار وارد صفحه ی نصب میشه وبرنامه باز نمیشه
    چرا؟
    پک part 2 r2011a & r2012a
    برنامه ی 2012 رو هم نصب رو میزنم و شروع به اکسترکت میکنه به اخرش که میرسه ارور زیر رو میده و ادامه نصب انجام نمی شه روی هر دو درایو c و d هم امتحان کردم
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    a problem occurred while extracting some file s.check available space on your computer and the write privileges on the destination folder
    ویرایش توسط L-tulip : ۲۲م آذر ۱۳۹۶ در ساعت ۱۱:۱۳

میانگین پست در روز
    0.08
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

سلام
    متاسفانه من از متلب 2017بی نتونستم استفاده کنم ومجبور شدم نسخه 2011ای رو امروز خریدم پک r2011a
    برنامه رو نصب کردم اما متاسفانه در راهنمای نصب برنامه تون در نسخه 2011 نگفته بعد از اتمام مراحل از کجا برنامه رو باید باز کرد
    از چند مسیر وحتی پوشه ی bin فایل setup.exe رو اجرا کردم اما هر بار وارد صفحه ی نصب میشه وبرنامه باز نمیشه
    چرا؟
    پک part 2 r2011a & r2012a
    برنامه ی 2012 رو هم نصب رو میزنم و شروع به اکسترکت میکنه به اخرش که میرسه ارور زیر رو میده و ادامه نصب انجام نمی شه روی هر دو درایو c و d هم امتحان کردم
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    a problem occurred while extracting some file s.check available space on your computer and the write privileges on the destination folder