نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

میانگین پست در روز
    1.29
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 2,477 بار در 1,234 ارسال

پیش فرض بررسی تنظیمات برنامه USB Disk Security

این برنامه امنیتی هدفش محافظت از دستگاههایی که از طریق پورت USB به سیستم متصل میشوند در برابر برنامه های مخرب است. این برنامه رایگان را میتوانید از سایتش به ادرس [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.] دانلود کنید.
    این برنامه دارای هفت بخش بوده که هر کدوم در ذیل توضیح داده شده اند:
    1. Protection status: وضعیت حفاظت از سیستم را بیان میکند که شامل سه بخش safe web protection برای مروری امن در محیط وب – data loss prevention برای جلوگیری از دست رفتن اطلاعات و start update برای بروزرسانی برنامه جهت مبارزه ای قویتر در برابر بدافزارها.
    2. USB shield: این بخش مربوط به حفاظت از پورتهای USB در برابر بدافزارها که اگر گزینه delete automatically threats را بزنید برنامه بصورت خودکار پاک میکند. دکمه های delete , delete all به ترتیب برای پاک کردن مورد به مورد لیست و پاک کردن کل لیست بکار میرود. گزینه safe open که در پایین صفحه است برای باز کردن درایو USB بصورت امن جهت جلوگیری از نفوذ بدافزار میباشد.
    3. USB scan: اسکن درایو USB. شما میتوانید با کلیک scan درایو را اسکن و با کلیک stop اسکن را متوقف کنید. گزینه USB vaccine که در پایین صفحه است باعث غیرفعال شدن autorun شده که مانع از ورود بدافزارهاست.
    4. Safe sites: در این بخش با کلیک safe web protection شما با یک وبگردی امن در محیط مواجه میشوید. URL scanner هم برای انست که بررسی کند ایا ادرس مورد نظر که در text box پایین صفحه است هیچ گونه مخربی دارد یا نه.
    5. Data protection: شامل دو بخش است: 1)USB access control: کنترل کردن اطلاعاتی که به USB منتقل میشوند. 2)USB drive control: کنترل کردن deviceهایی که از طریق پورت USB به سیستم متصل میشوند برای جلوگیری از ورود بدافزارها. در هر دو مورد برای کنترل کردن باید دکمه lock را کلیک کرده و پسورد بدهید.
    6. System tools: شامل سه بخش : 1) disk cleanup: پاکسازی فضای دیسک و بدافزارها از پوشه اینترنت.2)repair system: به منظور اینکه تاثیراتی که بدافزارها بر روی سیستم داشتند را از بین ببرد.3)auto-run list:برنامه هایی که در هنگام بالا امدن ویندوز به صورت خودکار اجرا میشوند. شما autorun مربوط به این برنامه ها غیرفعال کنید.
    7. Quarantine: قرنطینه کردن بدافزارها. میتوانید با کلیک دکمه restore هرکدوم را برگردانید. با کلیک دکمه empty تمام بدافزارهای قرنطینه شده پاک میشوند.

8 کاربر مقابل از امیر شهرابی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

میانگین پست در روز
    1.44
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 3,586 بار در 1,967 ارسال

این برنامه‌ی محبوب منه. روی هر سیستمی که باهاش کار می‌کنم نصبه و هرجا هم می‌رم ویندوز می‌ریزم اینو نصب می‌کنم.

2 کاربر مقابل از MySQL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

میانگین پست در روز
    1.29
    سیستم عامل
      Windows-8

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadow نمایش پست ها
    این برنامه‌ی محبوب منه. روی هر سیستمی که باهاش کار می‌کنم نصبه و هرجا هم می‌رم ویندوز می‌ریزم اینو نصب می‌کنم.
    چه خوب! اتفاقا من این برنامه را هم روی pc و هم روی لپ تاپ دارم.

کاربر مقابل از امیر شهرابی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    0.66
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 3,335 بار در 1,525 ارسال

درود

بنده واقعا به این برنامه ایمان دارم واقعا عالی هست من یه سری کامل فارسیش کردم وارائه کردم تو نت و بعد با شرکت صحبت کردم که توی زبان نصب برنامه فارسی هم قرار بده و هر چقدر هم باهاشون صحبت کردم متاسفانه همکاری با زبان فارسی نکردن . ولی در کنار هر انتی ویروسی حتما باید نصب بشه . بنده از اولین نرم افزارهاشو استفاده کردم تا الان و هر ورژنی رو ارائه بده نصب میکنم و دست بچه های کرک کننده هم درد نکنه البته :دی

3 کاربر مقابل از goyafilter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

میانگین پست در روز
    1.29
    سیستم عامل
      Windows-8

نقل قول نوشته اصلی توسط goyafilter نمایش پست ها
    درود

بنده واقعا به این برنامه ایمان دارم واقعا عالی هست من یه سری کامل فارسیش کردم وارائه کردم تو نت و بعد با شرکت صحبت کردم که توی زبان نصب برنامه فارسی هم قرار بده و هر چقدر هم باهاشون صحبت کردم متاسفانه همکاری با زبان فارسی نکردن . ولی در کنار هر انتی ویروسی حتما باید نصب بشه . بنده از اولین نرم افزارهاشو استفاده کردم تا الان و هر ورژنی رو ارائه بده نصب میکنم و دست بچه های کرک کننده هم درد نکنه البته :دی
    نمیدونستم این برنامه اینقدر برای کاربران عزیز هست والا زودتر تنظیماتش را توضیح می دادم.

2 کاربر مقابل از امیر شهرابی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

میانگین پست در روز
    0.66
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 3,335 بار در 1,525 ارسال

بسیار عالی بود اموزش ولی نرم افزار تا اون حدی نیست که کسی نتونه باهاش کار کنه و از قسمتهاش اطلاع نداشته باشه . ولی کار جالبی بود که اموزش گذاشتید .

2 کاربر مقابل از goyafilter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

میانگین پست در روز
    0.05
    تشکرشده 59 بار در 35 ارسال

ممنون از این اموزش خوب دنبال ی همچینین اموزشی بودم.

کاربر مقابل از Atenaa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    1.29
    سیستم عامل
      Windows-8

نقل قول نوشته اصلی توسط goyafilter نمایش پست ها
    بسیار عالی بود اموزش ولی نرم افزار تا اون حدی نیست که کسی نتونه باهاش کار کنه و از قسمتهاش اطلاع نداشته باشه . ولی کار جالبی بود که اموزش گذاشتید .
    فکر کنم اگه همینجوری پیش برم به افیس و adobe reader و win rar و download manager و ....می رسیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

Cool

سلام بنده میخوام پورت های یو اس بی مو محدود کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون

میانگین پست در روز
    0.43
    تشکرشده 452 بار در 281 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash1347 نمایش پست ها
    سلام بنده میخوام پورت های یو اس بی مو محدود کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون
    وقت بخیر دوست عزیز

روشهای زیادی برای اینکار وجود داره :

1- بستن پورت USB از طریق Group Policy در ویندوز
    2- بستن پورت USB از طریق رجیستری ویندوز
    3- بستن پورت USB از طریق نرم افزار های جانبی
    4- و ....

راحترین راه استفاده از نرم افزار هستش مثال ابزار intelliadmin

لینک دانلود :

[تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.