نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

میانگین پست در روز
    0.66
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 3,335 بار در 1,525 ارسال

پیش فرض آموزش تصویری برطرف کردن ارور untrusted connection مرورگرها

درود

یکی از کاربران امروز در مورد ارور untrusted connection سوالی کرد که گفتم بد نیست آموزش آن را برای بقیه بازدید کنندگان و کاربران هم آماده کنم شاید برای آنها نیز این مشکل و ارور نمایش داده بشه .

اصلا ارور untrusted connection چیست و چرا اتفاق می افتد ؟

untrusted connection ارور نیست ، پیغامی است که در بعضی از مواقع که اصلا معلوم نیست به هاست مربوط میشه یا سایت مورد نظر به کاربر نمایش داده می شود . بعضی از سایتها در مورد untrusted connection نوشته بودند که بدلیل گواهی SSL هست که این مورد به نظر بنده اشتباهه ، دلیل اشتباه بودن این موضوع هم این می باشد که سایت مثل یاهو هیچ موقع از گواهی SSL نامعتبر استفاده نمی کند .

در مورد مرورگر هم به همین منوال می باشد زیرا زمانی که این پیغام نمایش داده می شود اگر سایت مورد نظر را با تمام مروگرها بررسی کنید مشاهده می کنید که این پیغام نمایش داده می شود و هیچ ارتباطی با مروگر ندارد .

اما راه حل چیست ؟ آیا می شود با استفاده از گزینه هایی که در اختیار کاربر در پیغام نمایش داده شده قرار می گیرد وارد سایت مورد نظر شد یا خیر ؟ پاسخ بله می باشد .
    روشکار در ادامه توضیح داده می شود ؟
    ارور untrusted connection در مرورگر موزیلا Firefox

اگر در هنگام وارد شدن به ایمیل یاهو با پیغام زیر روبرو شدید نگران نباشید به راحتی و طی چند مرحله ساده می توانید وارد ایمیل یا سایت مورد نظری که پیغام را دریافت کرده اید شوید . به تصاویر زیر دقت کنید و با استفاده از فلش هایی که بر روی تصویر قرار داده ام هر سه مرحله را دنبال کنید تا کمتر از 30 ثانیه وارد سایت مورد نظر شوید .

ارور untrusted connection در مرورگر اینترنت اکسپلورر IE

در اینترنت اکسپلورر روش کار به همان صورت است ولی کمی با تفاوت که در ادامه به آن اشاره می کنم . در اینترنت اکسپلورر کافیست وقتی با تصویر زیر روبرو می شوید

امیدوارم از آموزش داده شده راضی بوده باشید . با تشکر GOYAFILTER

6 کاربر مقابل از goyafilter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

میانگین پست در روز
    0.02
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

سلام بردوستان عزیزم دوستان مدتی بود که درخدمتتون نبودم
    دوستان یه مشکلی برام پیش اومده نمیدونستم کجا تاپیکش هست که اونجا این مشکلمو بگم مجبورشدم اینجا بگم توره خدا ببخشید
    مدتی هست که هر وقت چیزی رو که میخام از لینک مدیافایر دانلودکنم لینکه برام ظاهرنمیشه مثلا دیدن چندبارکه ازمدیافایر چیزی رو دانلود میکنید باید یه حروف یا یه کد رو وارد کادر کنیم تا لینک دانلود ظاهربشه واسه من انجوری نمیشه مثل عکس زیرمیشه اصلا مدیافایر که بازمیکنم لود کامل نمیشه

[تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]

باتمام مرورگرام هم امتحان کردم (کروم _موزیلای _ اپرا _ اکسپلر) بی فایده بود دیشب اومدم با فیلترشکن رفتم تومدیا تا همون چیزی که میخامو دانلودکنم کامل لود شد بدون هیچ مشکلی لینکه دانلوده که برام ظاهرشد روش که کلیک کردم ازطریق خودفیلترشکنم دانلودمیشد نه ازطریق دانلودمنیجرم حتی ادرسه رو هم داخل ادرس دانلودمنیجرم کپی کردم باز بی فایده بود دوستان خواهش میکنم تمنا ازتون میکنم یه راهنمایی بهم بکنید تمامی چیزایی که باید دانلود کنم همش داخل مدیافایر اپلود شدن خواهش میکنم کمک کنید
    بی صبرانه منتظرجواباتون هستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میانگین پست در روز
    0.15
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 66 بار در 56 ارسال

سلام
    با سیستم دیگه ای میتونید دانلود کنید ؟
    احتمال خیلی زیاد با ip شما مشکل داره
    مغرور های امروز همان خرد شده های دیروز اند