صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 27 از 27

میانگین پست در روز
    0.45
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 43 بار در 39 ارسال

سلام

در مرحله ای از مراحل نصب گفته شده که پوشه license رو در programdata کپی کنید، این پوشه رو با program files اشتباه نگیرید
    پوشه programdata یه پوشه hidden هست

میانگین پست در روز
    0.02
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

سلام خسته نباشید من نسخه CATIA 5-6R2014 رو روی ویندوز 8.1 نصب کردم. همه مراحلش رو هم دقیق انجام دادم. در آخر موقع باز کردن نرم افزار خطای click ok to terminate و خطای No warm start Available رو میده. ممنون میشم منو راهنمایی کنید. این نسخه از کتیا رو روی ویندوز 7 نصب کردم و کامل اجرا شد.

میانگین پست در روز
    0.44
    تشکرشده 463 بار در 292 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط khosravi69 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من نسخه 5-6R2014 رو روی ویندوز 8.1 نصب کردم. همه مراحلش رو هم دقیق انجام دادم. در آخر موقع باز کردن نرم افزار خطای click ok to terminate و خطای No warm start Available رو میده. ممنون میشم منو راهنمایی کنید. این نسخه از کتیا رو روی ویندوز 7 نصب کردم و کامل اجرا شد.
    وقت بخیر دوست عزیز

دوست عزیز اگر بعد از نصب قسمتی که باید تیکها را بزنید تمام تیکها خاموش هستند مراحل لایسنس به درستی اجرا نشده است ولی اگر تیکها را میزنید و همچنان این ارور ها را دریافت میکنید ابتدا در منوی استارت در License Administration Tool چک کنید آیا enroll که ساختید connect هست یا نه اگر اتصال بر قرار نبود حتما روی enroll کلیک کرده و connect را بزنید و پنجره را مینیمایز کرده و کتیا را باز کنید اگر مشکل رفع نشد و دوباره ارور دریافت کردید میتونه مربوط بشه به موارد زیر:

. تاریخ سیستم تنظیم نیست. (حتما فرمت تاریخ دستگاه انگلیسی باشد یعنی 2017 را به فارسی ننویسد و برای این کار از داخل کنترل پنل فرمت را تغییر دهید) .

. کارت گرافیک کامپیوتر (حتما چک کنید که درایور مربوطه به درستی نصب شده باشد (به هیچ عنوان از درایور پک استفاده نکنید)) .

. نصب نبودن آپدیت Microsoft.Net framework بر روی سیستم.

. جلو گیری نرم افزار های امنیتی سیستم از اجرای کامل و درست نرم افزار کتیا ( و زیربرنامه های آن ).

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

اگر از مطالب قید شده استفاده کردید لطفا کلید تشکر را فشار دهید.

کاربر مقابل از Ultimate عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    0.02
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

ممنون ازپاسخ کاملتون. اشکال ازتاریخ سیستم بود و بعد از رفع آن، نرم افزار به خوبی اجرا شد. اما دو روز بعد وقتی دوباره نرم افزار را باز کردم چند پنجره کوچک license manager باز شد که در آن این پیغام بود: There is no suitable license to fulfill the YM2 requestدر پنجره های دیگر باز شده به جای YM2 نوشته بود SO2 و XL3 و غیره بود. ونرم افزارهم اجرا نشد. وقتیDS License Server Administration را اجرا کردم و برروی server ساخته شده کلیک کردم connect نشد. DS License server administration را uninstal کردم و دوباره مراحلlicense را انجام دادم و این بار برنامه کتیا اجرا شد. دو روز بعد باز این مشکل license به وجود آمد. برای حل آن باید چکار کنم؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید. بنده این نسخه از نرم افزار را از داخل مجموعه گردویار کتیا تهیه کرده ام.

میانگین پست در روز
    0.44

ممنون ازپاسخ کاملتون. اشکال ازتاریخ سیستم بود و بعد از رفع آن، نرم افزار به خوبی اجرا شد. اما دو روز بعد وقتی دوباره نرم افزار را باز کردم چند پنجره کوچک license manager باز شد که در آن این پیغام بود: There is no suitable license to fulfill the YM2 requestدر پنجره های دیگر باز شده به جای YM2 نوشته بود SO2 و XL3 و غیره بود. ونرم افزارهم اجرا نشد. وقتیDS License Server Administration را اجرا کردم و برروی server ساخته شده کلیک کردم connect نشد. DS License server administration را uninstal کردم و دوباره مراحلlicense را انجام دادم و این بار برنامه کتیا اجرا شد. دو روز بعد باز این مشکل license به وجود آمد. برای حل آن باید چکار کنم؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید. بنده این نسخه از نرم افزار را از داخل مجموعه گردویار کتیا تهیه کرده ام.
    وقت بخیر دوست عزیز

لطفا از داخل منوی استارت DS License را باز کرده و چک کنید که رولی که ساختید کانکت هست یا نه در صورت دیسکانکت بودن دوباره کانکت بزنید پنجره فوق را مینیمایز کرده و کتیا را اجرا کنید اگر مشگل رفع نشد یک ابزار امنیتی باعث پاک شدن فایل لایسنس شده لطفا آنتی ویروس را غیر فعال کرده دوباره مراحل فعالسازی را انجام دهید در انتها پوشه فایلهای نرم افزار را برای آنتی ویروس معرفی کنید تا به عنوان ویروس شناخته نشوند (در اصطلاح ایمن سازی فایلها برای آنتی ویروس).

مرسی
    لطفا هنگامی که درخواستهای خود را مطرح می نمایید حتما ذکر بفرمایید که نرم افزار را از داخل کدام پک نصب کرده اید ( ورژن پک روی جلد قید شده است ) و یا اگر از محصولاتی به غیر از پک استفاده میکنید لطفا از روی جلد کاغذی زیر آرم گردو کد محصول را ارسال کنید همچنین نوع سیستم عامل شما چیست تا سریعتر به مشکل شما رسیدگی شود.

کاربر مقابل از Ultimate عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    0.02
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

ممنون از راهنمایی تون. اینکه داخل pdf راهنمای نصب کتیا نوشته (برای نصب Document برنامه ، از داخل اتوران آنرا اجرا و نصب نمایید) یعنی چطوری باید اینکار رو بکنیم؟ هر چی داخل اتوران جستجو کردم اینو پیداش نکردم. لطف کنین راهنماییم کنین
    ویرایش توسط khosravi69 : ۱م تیر ۱۳۹۶ در ساعت ۱۲:۱۶

میانگین پست در روز
    0.44

ممنون از راهنمایی تون. اینکه داخل pdf راهنمای نصب کتیا نوشته (برای نصب Document برنامه ، از داخل اتوران آنرا اجرا و نصب نمایید) یعنی چطوری باید اینکار رو بکنیم؟ هر چی داخل اتوران جستجو کردم اینو پیداش نکردم. لطف کنین راهنماییم کنین
    وقت بخیر دوست عزیز

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی گردو تماس حاصل فرمایید.

مرسی

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123