نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

میانگین پست در روز
    0.00
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکر شده یکبار در یک ارسال

پیش فرض تریال ریست برای کسپرسکی 2016

کسپرسکی 2016 رو یه مدت پیش نصب کردم ولی متاسفانه نمی تونم از تریال ریست استفاده کنم.
    پیام های زیر رو میده:

[تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.][تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]

میانگین پست در روز
    1.23
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 2,481 بار در 1,236 ارسال

درود

تریال ریست را از [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.] دریافت کنید و طبق راهنما پیش برید. اگه حل نشد با [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.] پاک و دوباره نصب کن.
    [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.] - [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]

میانگین پست در روز
    0.00
    سیستم عامل

با راهنمایی سریع شما مشکل حل شد، احتمالا ورژن 2015 را بطور کامل unistall نکرده بودم.
    از سایت فوق العاده گردو و مشاوران متعهدش بسیار سپاسگزارم.

کاربر مقابل از nsaberi68 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    0.00
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

سوال اوژانسییییییییییییییی
    باسلام خدمت شما من کسپر 2014 داشتم که یک ماه پیش خودش آپ گرید شد به نسخه ی 2016 . حالا ک یک ماه گذشته دیگه اکتیو نیست و به دلیل پایین بودن سرعت نتم نمیتونم آنتی ویروسم رو پاک کنم دوباره نصب کنم. من با راهنمایی اشتباه یکی از سایت ها لایسنس قبلی رو پاک کردم و حالا ک میخوام از تریال ریست استفاده کنم اون لینک activate trial version of the application رو تو صفحه ی activation نمیاره و وقتی که خودم روی safe money کلیک میکنم با خطای پایین مواجه میشم خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید واقعا خسته شدم اینقدر با این مشکل سر و کله زدم
    با تشکر

[تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

میانگین پست در روز
    0.30
    سیستم عامل
      Mac
    تشکرشده 52 بار در 43 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط alich65 نمایش پست ها
    سوال اوژانسییییییییییییییی
    باسلام خدمت شما من کسپر 2014 داشتم که یک ماه پیش خودش آپ گرید شد به نسخه ی 2016 . حالا ک یک ماه گذشته دیگه اکتیو نیست و به دلیل پایین بودن سرعت نتم نمیتونم آنتی ویروسم رو پاک کنم دوباره نصب کنم. من با راهنمایی اشتباه یکی از سایت ها لایسنس قبلی رو پاک کردم و حالا ک میخوام از تریال ریست استفاده کنم اون لینک activate trial version of the application رو تو صفحه ی activation نمیاره و وقتی که خودم روی safe money کلیک میکنم با خطای پایین مواجه میشم خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید واقعا خسته شدم اینقدر با این مشکل سر و کله زدم
    با تشکر

[تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]

دوست گرامی اگر شما از نسخه ای که داخل مجموعه گردو هست استفاده میکنید برای رفع این مشکلتون باید از Activate trial version نسخه 2016 و حتمابه صورت run as administrator اجرا کنید

کرک جدید از این [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.] دانلود بفرمایید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط novin_9090 : ۱۹م اردیبهشت ۱۳۹۵ در ساعت ۰۸:۵۵

میانگین پست در روز
    0.00
    سیستم عامل

پیش فرض تریال ریست اینترنت سکیوریتی2016

سلام
    تریال ریستم واسه چند ساله که کار می کنه ولی اخرین بار که خواستم دوباره فعال کنم به مرحله اخر که activate trial version میرسم میزنه کلید بلاک شده.لطفا اگه راه حلی دارید ممنون میشم بگید چی کار کنم.

میانگین پست در روز
    1.39
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 3,586 بار در 1,967 ارسال

سلام.برنامه kaspersky Remover را از سایت کسپر بگیرید برنامه رو پاک کنید و مجددا نصب کنید.