صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

میانگین پست در روز
    0.01
    سیستم عامل
      لطفا سیستم عامل خود را مشخص نمایید.
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

سیستم عامل 32 بیتی ویندوز 8.1
    نسخه ی 2016
    نسخه ی 2016 ، برای اینکه آفیس قبلی رو پاک کنم به صورت دستی فولدرهاشو از رجستری پاک کردم بعد اومدم آفیس جدید رو دوباره نصب کردم!
    با برنامه Your uninstaller ، روی حالت Super mode، آفیس رو کامل حذف کردم و الان دوباره نصب کردم اما بازم همون پیام رو میده.
    بعد از نصب برنامه، فعالسازی رو با استفاده از اکتیویتور های داخل سایت گردو انجام دادم
    Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 (32-bit) و موارد دیگه رو برای اطمینان ری اینستال کردم اما موفقیت آمیز نبود

میانگین پست در روز
    0.08
    سیستم عامل
    تشکرشده 12 بار در 11 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط :DarYouSh: نمایش پست ها
    سیستم عامل 32 بیتی ویندوز 8.1
    نسخه ی 2016
    نسخه ی 2016 ، برای اینکه آفیس قبلی رو پاک کنم به صورت دستی فولدرهاشو از رجستری پاک کردم بعد اومدم آفیس جدید رو دوباره نصب کردم!
    با برنامه Your uninstaller ، روی حالت Super mode، آفیس رو کامل حذف کردم و الان دوباره نصب کردم اما بازم همون پیام رو میده.
    بعد از نصب برنامه، فعالسازی رو با استفاده از اکتیویتور های داخل سایت گردو انجام دادم
    Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 (32-bit) و موارد دیگه رو برای اطمینان ری اینستال کردم اما موفقیت آمیز نبود
    سیستم شما نیاز به نصب برخی از آپدیت ها دارد که از لینک های زیر میتونید اون ها رو دانلود کنید.
    [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]
    [تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند لینکها را مشاهده نمایند.]
    بعد از نصب این آپدیت ها و restart کردن سیستم,
    Microsoft Visual c++ Redistributable 2015 رو نیز نصب کنید و مجددا آفیس رو نصب کنید.

کاربر مقابل از victor sd عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

میانگین پست در روز
    0.09
    سیستم عامل
    تشکرشده 0 بار در 0 ارسال

سلام
    من آفیس 2016 روی ویندوز 32 بیتی نصب کردم ولی در هنگام پرینت روی Word و Excel و حتی در محیط های دیگر همانند Pdf سیستم هنگ می کنه و میزان مصرف RAM و CPU که از Task Manager می بینم بیش از نیمی خالی هست لطفا راهنمایی کنید
    ممنون

میانگین پست در روز
    1.39
    سیستم عامل
      Windows-8
    تشکرشده 3,586 بار در 1,967 ارسال

سلام.مجموعه ی office 2016 به طور کلی از نسخه های قبلی زمان پرینت کند تر است که به دلیل حجم بیشتر و آپدیت آن است اگر با ارور یا مشکلی بجز هنگ کردن مواجه نیستید ایراد نرم افزاری ندارید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12